الکسا
0

سبد خرید شما خالی است.

طراحی کارت ویزیت

سفارش طراحی کارت ویزیت اولین و ساده‌ترین ابزار تبلیغاتی جهت معرفی هر کسب‌ و‌ کار است و شما در ملاقات های بیزیسی خود به افراد این کارت ها را می دهید تا توانید ایجاد همکاری و ارتباط نمائید.

طراحی کارت ویزیت شامل اطلاعاتی از کسب و کار یا شغل یا شخص می باشد که همراه با آن اطلاعات تماس و ارتباطی از جمله شماره همراه ، وب سایت ، ایمیل ، شبکه های اجتماعی در آن درج می شود.

در هنگام ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت باید به نکات مهمی توجه نمود چرا که طراحی کارت ویزیت سهم مهمی در برند سازی و در خاطر افراد ماندن را دارد.

کارت ویزیت عامل ماندگاری در ذهن مخاطب

تیم طراحی کارت ویزیت رویا وردپرس با در نظر گرفتن کلیه قواعد و استانداردهای برند سازی ، بهترین و با کیفیت ترین طراحی اختصاصی را برای شما و کسب و کارتان فراهم می آورد

برخی از نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت تیم رویا وردپرس

تعرفه سفارش طراحی کارت ویزیت

پس از انتخاب نوع طراحی کارت ویزیت مورد نظر ، بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کرده و مراحل ثبت سفارش را تا انتها تکمیل نمائید

کارت ویزیت ؛ عامل مانگاری در ذهن مخاطب

قطعا برای شما پی آمده است ، کارت ویزیت فرد یا شرکتی را دیده اید یا به شما داده اند و به قدری گیرا و حرفه ای طراحی شده است که شما را ناخداگاه مجاب کرده است آن را نگه دارید !

بله این هنر طراحی کارت ویزیت است که اگر با رعایت قواعد و استانداردهای طراحی گرافیکی صورت گیرد و روانشناسی برند سازی را در خود جای دهد ، همواره در جیب اشخاص می ماند.

تیم رویا وردپرس با برخورداری از فکر خلاقانه و تخصص لازم جهت کار با نرم افزارهای گرافیکی آماده است تا ایده های شما به واقعیت نزدیک کند پس اگر به دنبال یک کارت ویزیت حرفه ای و خاص هستید و می خواهید در دنیای کسب و کار حرفه ای بهتر در ذهن افراد بمانید سفارش طراحی کارت ویزیت خود را به تیم متخصص و با تجربه ی رویا وردپرس بسپارید .

ضرورت طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت ها چهره ی کسب و کار شما را نمایش می دهند، ارائه کارت ویزیت کمک می کند که کسب و کار شما در ذهن آن ها ماندگار شود اگر چه ممکن است امروز به محصول یا خدمات شما نیازی نداشته باشند،

ولی ممکن است زمانی برسد که نیاز پیدا کنند که می توانید امیدوار باشید به جای این که سعی کنند اسم شرکتتان را به خاطر بیاورند و در اینترنت شما را جستجو کنند، به کارت ویزیت شما مراجعه کرده و تماس بگیرند.

سفارش طراحی کارت ویزیت می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت تجاری و ماندگاری در ذهن ها یاری نماید.

برخی از مزایای طراحی کارت ویزیت

طراحی لوگو, سفارش طراحی لوگو, تیم رویا وردپرس, رویا وردپرس, احسان حسینی, drwpress, ehsan hoseini

احسان حسینی

طراح و گرافیست رویا وردپرس

0