الکسا

امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 ساعت 19:23

رویا وردپرس, drwpress, dreamwp, dreamwordpress, طراحی سایت, قالب وردپرس, افزونه وردپرس, وردپرس, ووکامرس, گویندگی نریشن, موشن گرافیک

خیالتون راحت ! دیگر نگران خرابی و مشکلات وب سایت خود نباشید

داستان از جایی شروع می شود که بسیاری از مدیران سایت ها در برخی موارد دچار خرابی و مشکلاتی سایت وردپرسی خود می شوند که این مشکلات جدای اینکه باعث ایجاد اخلال در روند کار سایت می کنند ، باعث از دست رفتن مشتریان و کاربران خود می شوند. صرف هزینه های گزاف در جهت رفع مشکلات ، از دست دادن زمان ، کاهش چشمگیر جایگاه و رتبه در موتورهای جستجوگر ( از جمله گوگل ) از دیگر دغدغه های مدیران وب سایت ها می باشد .

یکی از خدمات تخصصی رویا وردپرس ، خدمات پشتیبانی فنی سایت می باشد که در جهت رفع این مشکلات تبیین شده است.

خدمات پشتیبانی فنی سایت | رویا وردپرس

شما قبل از پرداخت هزینه بابت هر خدماتی ، نیاز دارید که تمام اطلاعات و ویژگی‌ های آن را بدانید.

مهم‌ترین ویژگی خدمات پشتیبانی فنی سایت توسط تیم پشتیبان رویا وردپرس این است که شما با پرداخت هزینه کمتری می توانید یک وب سایت چند منظوره دریافت کرده و هر نوع خدمات و یا محصولی را در وب سایت خودتان معرفی و یا به فروش بگذارید.

بروزرسانی های منظم

رفع خطا های فنی سایت

افزایش سرعت سایت

کانفیگ امنیتی سایت

پیکربندی و سفارشی سازی ووکامرس و وردپرس

نصب و تنظیمات افزونه های ووکامرس و وردپرس

بک آپ گیری و پشتیبان گیری منظم از سایت

مشاوره اختصاصی سئو و بهینه سازی وب سایت

پکیج های ماهیانه پشتیبانی فنی سایت

اگر پشتیبانی فنی نداشته باشید ؛ خطراتی که شما را تهدید میکند

پشتیبانی وب سایت برای هر مدیر کسب و کار بسیار مهم است. وب سایت هایی که به روز نشده اند خطرات امنیتی بسیاری ایجاد میکنند. هکر ها و سایر تهدید های دنیای وب، حفره های امنیتی وب سایت شما را پیدا میکنند و به وب سایت شما نفوذ میکنند. اگر قالب ها و افزونه ها بروز نشوند یا با هم سازگاری نداشته باشند در وب سایت وردپرسی شما اختلال ایجاد می کنند .

تیم تخصصی پشتیبانی رویا وردپرس پکیج های پشتیبانی کامل و حرفه ای را به شما ارائه میدهد  تا شما را در انجام امور وب سایتتان کمک کند.

پشتیبانان رویا وردپرس ، وب سایت شما در کمترین زمان ممکن بهینه میکنند و دیگر لازم نیست نگران آن باشید.

هر وب سایت نیاز به یک پشتیبان دارد تا در صورت نیاز با آن تماس گرفته و از او کمک بخواهید و در کمترین زمان ممکن مشکلات وب سایت شما را حل نماید.

0