الکسا
0

سبد خرید شما خالی است.

بهترین راهنما برای اینکه بدانیم چگونه سایت بسازیم؟

دسته بندی :مقالات طراحی سایت 18 خرداد 1400 احسان سماواتی 60

چگونه سایت طراحی کنیم ، چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم ، ساختن سایت چگونه است

چگونه سایت بسازیم؟

ممکن است در ذهن شما این سوال ایجاد شده باشد که چگونه سایت بسازیم؟ و یا برای ساختن سایت باید چه کار کنیم؟ و یا اینکه چگونه یک وب سایت بهینه طراحی کنیم؟ این دسته از سوالات برای دو دسته از افراد ایجاد می ‌شود. دسته ای از افرادی که قصد دارند خودشان متخصص طراحی وب سایت شوند و دسته ای دیگر، می ‌خواهند کسب و کاری را راه بیندازند و به فکر داشتن سایت افتاده اند. شما در هر گروهی که قرار گرفته باشید. باید در این حوزه دانش و مهارت بالایی کسب کنید. تا بتوانید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید.

از آنجایی که داشتن وب سایت، به یک نیاز مبرم و بسیار ضروری در عصر جدید تبدیل شده است. پس باید بدانیم که چگونه سایت بسازیم. اکنون محتوایی در باب اینکه چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم تولید کرده ایم تا علاوه بر آشنایی کامل با روند ساخت و پیاده سازی وب سایت، شما را با خدماتی که شرکت طراحی سایت رویا وردپرس آشنا کنیم و اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

چگونه سایت بسازیم؟

چرا ساختن وب سایت به نیازی مبرم تبدیل شده است؟

عصر امروز، عصر تکنولوژی و ارتباطات دیجیتالی می باشد. امروز محال است شما فردی را پیدا کنید؛ که نداند ارتباط دیجیتالی و مجازی چیست. به لطف شبکه های مجازی و وب سایت ها، اکثرا افراد با دنیای مجازی آشنا شده اند و با خرید، سفارش، برقراری ارتباط و… به صورت آنلاین اخت پیدا کرده اند. به همین دلیل ما از همان لحظه که به فکر راه اندازی یک کسب و کار می ا‌فتیم. ابتدا این سوال برای ما پیش می ‌آید که حالا چگونه سایت بسازیم و یک بستر حرفه ای آنلاین برای کاربران و مشتریان خود بسازیم!؟

برای جواب به این سوال، یا باید خودمان مهارت ساخت و پیاده سازی وب سایت را داشته باشیم و یا صفر تا صد طراحی وب سایت را به یک تیم و یک شرکت حرفه ای بسپاریم. ولی در هر حال ما قصد داریم شما را با روند ساختن وب سایت بیشتر آشنا کنیم تا در این زمینه اطلاعات زیادی کسب کنید. پس با هم شروع می ‌کنیم.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

چرا ساختن وب سایت به نیازی مبرم تبدیل شده است؟

طراحی سایت را به تیمی حرفه ای و کاربلد بسپارید

قبل از اینکه وارد این بحث شویم که ساختن سایت چگونه است و چگونه باید وب سایت طراحی کرد و به طور کلی چگونه سایت بسازیم!

باید تاکید کنیم که این کار به تیمی بسیار حرفه ای و مسلط به دانش طراحی وب سایت نیاز دارد. قطعا یک وب سایت باید از لحاظ زیبایی و گرافیکی، فنی، امنیتی، محتوایی و … در سطح استانداردی طراحی شود و باعث ترقی، جذب کاربر و در نتیجه باعث کسب درآمد شود. با این حساب بهتر است که طراحی و پیاده سازی وب سایت را به تیمی حرفه ای بسپارید و خیال خود را از این بابت راحت کنید.

ساختن سایت چگونه است؟

در جواب به این سوال که چگونه سایت بسازیم باید بگوییم که پیش روی ما 4 روش جهت طراحی و پیاده سازی وب سایت وجود دارد. هر کدام از این روش‌ ها مزایا و معایبی دارد که حتما به آن خواهیم پرداخت.

اولین روش ساخت سایت: وبلاگ

اولین روش ساختن وب سایت، از طریق ساخت وبلاگ می باشد. اکثر وبلاگ ‌ها به شما این امکان را می ‌دهند که دامنه انتخابی خود را بر روی آن ها تعریف کنید و یک وب سایت برای خود داشته باشید. البته در صورتی که به دنبال روش حرفه ای و بسیار امنی می باشید. پیشنهاد می‌ کنیم که این روش را پیش نگیرید. درست است که این وبلاگ ها امکان داشتن وب سایتی، به طور رایگان برای شما ایجاد کرده اند.

ولی اصلا قابل توسعه، زیبا و کاربر پسند نیستند. اما باز هم همه چیز بر می گردد به سلیقه و نیازهای شما پس انتخاب نهایی با شما می باشد.

دومین روش ساخت سایت: سایت ساز

دومین روش ساخت سایت، به وسیله سایت ساز می باشد. کافی است در این وب سایت ها عضو شوید و وب سایت خود را بسازید. این وب سایت ساز ها هم رایگان هستند ولی برای شمایی که قصد دارید حرفه ای وارد این حوزه شوید؛ مناسب نیستند.

سومین روش ساخت سایت: طراحی سایت با وردپرس می باشد

طراحی و پیاده سازی وب سایت با استفاده از وردپرس یکی از بهترین و محبوب ترین روش ها برای طراحی و ساخت وب سایت می باشد. با استفاده از سیستم مدیریت محتوا CMS مثل وردپرس، جوملا و … می ‌توانید وب سایت هایی گوناگونی از جمله وب سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی، خدماتی و … در بالاترین سطح امنیت و گرافیک بالا ایجاد کنید. از آنجایی که طراحی وب سایت با وردپرس، نیازی به کدنویسی و تیم حرفه ای برنامه نویس ندارد. از این رو قیمت طراحی سایت بسیار مقرون به صرفه می ‌شود. در صورتی که می خواهید وب سایت شما مقرون به صرفه و خوب طراحی شود پیشنهاد ما به شما طراحی سایت با استفاده از وردپرس است.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

چرا ساختن وب سایت به نیازی مبرم تبدیل شده است؟

روش چهارم ساخت وب سایت: کدنویسی

روش آخر، ساخت وب سایت با کدنویسی و تیم برنامه نویس حرفه ای می باشد. اگر دنبال جواب این هستیم که چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم، بهتر است به سراغ وب سایت های اختصاصی برویم. البته کیفیت طراحی سایت با وردپرس دست کمی از طراحی سایت اختصاصی ندارد. ولی از آنجایی که با کدنویسی می ‌توان سایت دلخواه را پیاده سازی کرد. از این رو بسیاری از کسب و کار ها به سراغ این روش می ‌روند.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

روش چهارم ساخت وب سایت: کدنویسی

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر با سایت اختصاصی تفاوت دارد؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که با هزینه ای کم چگونه سایت بسازیم؟ در جواب به این پرسش متداول بهتر است بگوییم در صورتی که نمی ‌خواهید برای ساخت و طراحی وب سایت، هزینه ی زیادی خرج کنید؛ پیشنهاد می‌ کنیم که روش سوم یعنی طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کنید. با استفاده از این روش، شما می ‌توانید از تمامی قابلیت ها، امکانات یک وب سایت حرفه ای بهره مند شوید. همچنین شما می ‌توانید برای بالابردن سطح کیفیت گرافیک و ظاهر وب سایت، یک تیم گرافیست را به کار بگیرید.

در حال حاضر شرکت رویا وردپرس، این امکان را به شما می ‌دهد که با پرداخت هزینه ی تعرفه طراحی سایت، امکانات زیادی را در سایت خود داشته باشید. ما در رویا وردپرس بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

ساختن وب سایت را از کجا شروع کنیم؟

بعد از انتخاب یکی از روش های بالا، نوبت به پیاده سازی و ساختن وب سایت می رسد. البته ساخت سایت از طریق وبلاگ و سایت ساز بسیار راحت است و در زمان پیاده سازی نیازی به تخصص زیادی نیست. ولی در روش طراحی سایت وردپرس و یا اختصاصی شما باید مراحل زیر را طی کنید.

1- خرید دامنه و هاست

در جواب چگونه سایت طراحی کنیم باید بگوییم که اولین مرحله ی ساخت سایت، انتخاب و خرید دامنه و هاست می باشد. برای رسیدن به پاسخ این سوال که چگونه سایت بسازیم، باید یک دامنه ثبت و هاست مناسبی برای وب سایت اختصاص دهیم. پس یک شرکتی که این خدمات را در اختیار ما قرار می‌دهند را انتخاب می ‌کنیم و دامنه مورد نظر خود را خریداری می کنیم. در صورتی که تا به حال فردی آن دامنه را وارد نکرده باشد و وب سایتی با نام درج شده، وجود نداشته باشد. پس در این صورت می‌ توانیم؛ آن را خریداری کنیم.

بعد از آن نوبت به خرید هاست می رسد. از همان شرکتی که دامنه را ثبت کردیم؛ می ‌توانیم یک هاست مناسب را نیز به خود اختصاص دهیم. حجم، سرعت و ویژگی های یک هاست بستگی به کسب و کار ما دارد. به طور مثال یک سایت فروشگاهی به حجم و سرعت بالایی نسبت به یک وب سایت شخصی نیاز دارد.

حالا باید دامنه ای که ثبت کرده اید را بر روی هاست اختصاص داده شده؛ قرار دهید. هاست در واقع نقش محیط فیزیکی شما محسوب می ‌شود. در واقع هر چه دارید را در فضای هاست قرار می ‌دهید. البته هاست ها به دسته های هاست اشتراکی، اختصاصی، محلی (لوکال هاست) ، پرسرعت، ابری، نامحدود و خوشه ‌ای تقسیم شده اند و شما باید متناسب با کسب و کار خود اقدام به خریداری آن ها کنید.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم

دامنه و هاست

قابل ذکر است که شرکت رویا وردپرس، صفر تا صد طراحی سایت را توسط تیم حرفه ای و با تجربه اش، انجام می ‌دهد. در صورتی که دارید به این سوال فکر می ‌کنید که چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم. پس باید بگوییم که برای ساختن یک وب سایت حرفه ای باید از ریز ترین تا پیچیده ترین مسائل از دانش بالایی برخوردار باشید. تا خیلی زود به نتیجه برسید. اما اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید.

2- ساخت بدنه اصلی سایت

بعد از آن نوبت به ایجاد بدنه ی اصلی سایت می رسد. برای طراحی و پیاده سازی وب سایت وردپرس، می ‌توانید فایل وردپرس را از منبع اصلی آن دانلود کرده و آن را در هاست خریداری شده بارگذاری کنید. اگر به دنبال جواب این سوال هستید که چگونه سایت بسازیم. و می خواهید خیلی زود و راحت، صاحب یک وب سایت شوید پس قطعا باید به سراغ وردپرس بروید. شما بدون اینکه با زبان های برنامه نویسی مانند html، css، js ، و php آشنایی کامل داشته باشید. قادر خواهید بود، یک سایت کاملا حرفه ای برای خود راه اندازی کنید.

البته باید بگوییم که طراحی سایت با وردپرس دانش خاص خودش را می ‌طلبد. بارگذاری فایل وردپرس، روند خاصی دارد. به همین دلیل در صورتی که در این حوزه مهارت و تسلط کافی ندارید. صفر تا صد بارگذاری فایل وردپرس، تنظیمات آن و ایجاد بدنه ی اصلی سایت وردپرسی را به شرکت رویا وردپرس که سال ها در این زمینه فعالیت دارد؛ بسپارید.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر با سایت اختصاصی تفاوت دارد؟

3- طراحی و یا تهیه یک قالب برای سایت

اگر هنوز پاسخ سوال چگونه سایت بسازیم را نیافتید باید بگوییم. پس از بارگذاری فایل وردپرس و ساخت بدنه ی آن، نوبت به آپلود یک قالب مناسب می رسد. البته در صورتی که سایت شما با کدنویسی و تیم برنامه نویس ساخته شده؛ که قضیه فرق دارد و قالب آن، کلیه صفحات، امکانات و … از طریق کدنویسی شکل گرفته است. اما در وردپرس دیگر خبری از کدنویسی نیست.

با خرید و آپلود یک قالب مناسب در وردپرس می ‌توانید یک سایت زیبا و پر از امکانات را برای خود ایجاد کنید. برای استفاده از این امکانات می ‌توانید، سری به قالب های وردپرس که هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی ارائه می‌ شود بزنید و یکی از آن ها را خیلی هوشمندانه انتخاب کنید.

توجه: از آنجایی که ظاهر سایت، بسیار بر روی جذب کاربر و مشتری تاثیر می ‌گذارد. پس باید یک قالب زیبا، مناسب و جذابی را خریداری کرد. شرکت های زیادی، قالب های متنوعی را طراحی کرده اند. ولی چیزی که مهم است این است که بهترین و مرتبط ‌ترین و کاربر پسند ترین قالب انتخاب شود.

به طور مثال قالب یک وب سایت فروشگاهی با قالب یک سایت شخصی کاملا فرق دارد. حتی سایت های چندین فروشگاه که در حوزه های مختلفی فعالیت دارند؛ با هم تفاوت دارند. مثلا قالب یک وب سایت پوشاکی، با قالب یک سایت لوازم الکترونیکی فرق می‌ کند.

طراحی و یا تهیه یک قالب برای سایت

پس این هوشمندی شماست که برای وب سایت وردپرسی خود چه قالبی را تهیه و بارگذاری کنید. از آنجایی که این مرحله نیاز به دانش و تحلیل دارد؛ و تنوع قالب ها بسیار بالا است؛ از این رو توصیه می‌ کنیم که از یک کارشناس و طراح سایت جهت انتخاب قالب وردپرس کمک بگیرید. برای تهیه و خرید قالب و تم حرفه ای وردپرس می‌ توانید از سایت themeforest ، Betheme .و سایت های ایرانی و خارجی که انواع زیادی از قالب ها را آماده کرده اند؛ استفاده کنید.

تا اینجا ممکن است شما جواب این سوال مهم “چگونه سایت بسازیم” را گرفته باشید. و به خوبی روش های ساختن طراحی سایت را یاد گرفته باشید. ولی باید بگوییم که هنوز فرایند طراحی سایت تمام نشده است؛ قطعا برای داشتن یک وب سایت حرفه ای به مراحل دیگری نیاز است.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

طراحی و یا تهیه یک قالب برای سایت

4- تهیه پلاگین و افزونه برای سایت وردپرس

اگر سایت خود را با کدنویسی به طور کاملا اختصاصی راه اندازی کرده اید. پس تیم برنامه نویس متناسب با نوع نیاز و کسب و کار شما. باید بتواند؛ امکانات زیادی را در سایت ایجاد کند. به طور مثال در یک سایت فروشگاهی اختصاصی، باید سیستم هایی تحت عنوان سیستم فروش، انبارداری، حمل و نقل، سیستم تخفیف گذاری، مقایسه محصولات و … را با کدنویسی ایجاد کند. تمامی این امکانات با کمک تیم برنامه نویس انجام می ‌شود.

اما در جواب به این سوال که با وردپرس چگونه سایت بسازیم باید خاطر نشان کنیم. که به لطف وجود انواع پلاگین ها و افزونه ها و همچنین سیستم ووکامرس، سختی کار کدنویسی از دوش تیم برداشته شده است. و با خرید و نصب آن ها می ‌توان سایتی حرفه ای ایجاد کرد.

در حال حاضر تیم حرفه ای رویا وردپرس با شناختی که از انواع افزونه ها و سیستم های آماده دارد. قطعا می ‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. از آنجایی که بیشتر پلاگین های حرفه ای به زبان انگلیسی بوده و یا تعدادی از آن ها باید از سایت های معتبر خارجی خریداری کرد؛ پس برای انتخاب و خرید آن ها نیاز به دانش و تجربه ی لازم است. که خوشبختانه تیم حرفه ای رویا وردپرس، به خوبی بر این موضوع واقف هستند.

البته وب سایت های زیادی در ایران راه اندازی شده اند. که هم قالب های وردپرس و هم افزونه های آن ها را به زبان فارسی برای راحتی کار شما ترجمه کرده اند که قیمت مناسبی هم دارند. علاوه بر این ها، خود سیستم وردپرس، انواع افزونه های مناسب را به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. که برای نصب آن کافی است اسم افزونه را در قسمت سرچ افزونه ها وارد کنید و آن را دانلود و سپس نصب کنید.

پلاگین و افزونه وردپرس

دقت داشته باشید که هر افزونه ای مناسب وب سایت شما نمی ‌باشد. انتخاب مناسب ترین و معتبرترین افزونه نیاز به دانش و تحلیل دارد. اگر افزونه های زیادی را برای سایت نصب کنید. قطع به یقین باعث کاهش بسیار شدید سرعت لود سایت خود خواهید شد.

پس برای جواب به این سوال که “چگونه سایت بسازیم” باید دوباره خاطر نشان کنیم که حرفه ای و باکیفیت شدن سایت. کاملا به دانش، تجربه و مهارت تیم طراحی سایت شما دارد. قطعا تیمی مانند رویا وردپرس، قادر به طراحی یک وب سایت حرفه ای، با تمامی امکانات مورد نیاز و سرعت لود بالا خواهد بود.

5- تولید محتوا و سئو

یکی از مهم ترین مراحل برای ساخت سایت، تولید محتوا و سئو سایت است. اگر تا اینجای کار سایت خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده اید. ولی از این مرحله ساده بگذرید؛ اصلا نتیجه نمی ‌گیرید. چرا که رسیدن به هدف، وابسته به حضور کاربران است که این فقط از پس یک سئوکار با تجربه بر می‌ آید.

به جرات می ‌توانیم بگوییم که اگر ساخت سایت را محدود به طراحی و اجرای آن کنید و تیمی برای تولید محتوای سئو شده به کار نگیرید. قطع به یقین تمامی سرمایه گذاری شما بر باد خواهد رفت و شما می‌ مانید و یک وب سایت بی فایده ای که نبودش بهتر از بودنش است. پس تولید محتوا سئو شده را جدی بگیرید و برای شروع آن صفر تا صد کار را به تیم حرفه ای بسپارید؛ تا خیلی زود نتیجه بگیرید.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

تولید محتوا و سئو

6- ایمن سازی سایت

اگر از برخی از طراحان وب سایت این سوال را بپرسید که چگونه سایت بسازیم که سطح ایمنی بالایی داشته باشد. ممکن است در جواب به شما سایت های اختصاصی همراه با کدنویسی های پیشرفته پیشنهاد دهند. و اسمی از وردپرس بر زبان نیاوردند. ولی حقیقت این است که سایت وردپرس، پلاگین هایی را در اختیار شما قرار می ‌دهد که با نصب و راه اندازی آن ها؛ می‌ توان سطح امنیت سایت خود را بالا ببرید.

چگونه سایت بسازیم,چگونه سایت طراحی کنیم ,چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم,ساختن سایت چگونه است,نحوه ساخت سایت,رویا وردپرس

ایمن سازی سایت

طبق بررسی های انجام شده؛ یکی از بهترین پلاگین های امنیتی، iThemes است که نقش عالی در امنیت وب سایت شما را ایفاء می‌کند.

علاوه بر این، برای بالا بردن سطح امنیت سایت و حفاظت از پنل مدیریت سایت،؛ می توانید یک گواهی SSL (مخفف Secure Socket Layer) خریداری نمایید. به لطف گواهی SSL اطلاعات به صورت کاملا ایمن، بین مرورگرهای کاربر و سرور منتقل می ‌شود و دیگر هکرها راهی برای ورود و هک کردن اطلاعات سایت شما پیدا نخواهند کرد.

چرا وردپرس، بهترین سیستم مدیریت محتوا است؟

به جرات می ‌توانیم بگوییم که وردپرس یکی از بهترین و امن ترین سیستم ‌های مدیریت محتوا در دنیا است. اگر این سوال برایتان پیش آمده چگونه سایت بسازیم! باید بگوییم وردپرس هوشمندانه ترین روش است. به لطف وردپرس، خیلی از کسب و کار هایی که بودجه کافی برای راه اندازی سایت های حرفه ای نداشتند. در حال حاضر سایت دار شده اند و بسیار هم در حوزه خود با همان سایت وردپرسی پیشرفت کرده اند.

علاوه بر رایگان بودن فایل وردپرس و صرف هزینه ای مقرون به صرفه برای طراحی سایت وردپرسی. باید بگوییم که سهولت استفاده از آن، اجرای آن با زبان‌های مختلف دنیا، سازگار بودن. با روش های بهینه سازی موتورهای جستجو، بارگذاری قالب های سبک و سنگین آن هم در طرح ‌ها و سطح گرافیک بالا، ارائه افزونه‌ های متعدد رایگان و پولی، امنیت و رابط کاربری ساده باعث شده است که کاربران در سراسر دنیا از این سیستم استقبال کنند و حتی به دلیل جلب رضایتشان؛ آن را به دیگران پیشنهاد دهند.

آخرین سخن درباره اینکه “چگونه سایت بسازیم” را با هم می خوانیم

همانطور که گفته شد، زیر سایه وردپرس بسیاری از کسب و کار ها، سایت دار شده اند. در حال حاضر حدود 40 درصد از سایت های موفق در دنیا با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده اند. تا جایی که وقتی از بسیاری از طراحان سایت، بپرسیم که چگونه سایت بسازیم قطعا سیستم وردپرس را به ما پیشنهاد خواهند کرد. وردپرس علاوه بر مزیت هایی که برای ما به ارمغان می‌ آورد؛ قطعا می ‌تواند در مدت زمان کوتاهی ما را صاحب سایت کند. که با وجود این مزیت؛ هم در زمان و هم در هزینه های وابسته صرفه جویی شده و ما را به هدف اصلی نزدیک تر خواهد کرد. در حال حاضر اگر قصد خرید سایت و راه اندازی یک وب سایت شیک، ایمن و کاملا کاربرپسند و بهینه شده را دارید؛ می ‌توانید صفر تا صد کار را به تیم رویا وردپرس بسپارید.

با رویا وردپرس، در کمترین زمان ممکن، صاحب سایت شوید

 

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0