الکسا

امروز پنج‌شنبه 26 فروردین 1400 ساعت 22:23

رویا وردپرس, طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

دسته بندی ها : مقالات طراحی سایت 19 آذر 1399 احسان سماواتی 526 بازدید
خواندن این مطلب 9 دقیقه زمان میبرد

طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 | طراحی فروشگاه اینترنتی | فروشگاه اینترنتی | قیمت طراحی سایت فروشگاهی | خرید فروشگاه اینترنتی | رویا وردپرس

 

در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی چه می دانید؟ قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ خرید فروشگاه اینترنتی یعنی چه؟ طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟ وردپرس پلتفرمی است که نیازی به تبلیغ و یا تعریف ندارد. همه ی ما روزانه با وب سایت های وردپرسی و سایت فروشگاهی وردپرسی سروکار داریم. بنابراین اهمیت و محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا بر کسی پوشیده نیست. سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر پایه ی زبان برنامه نویسی  PHP ساخته شده است. همچنین این سیستم مدیریت محتوا از پایگاه داده ی MySQL برای ذخیره کردن اطلاعات استفاده می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در این باب در اختیار شما قرار دهیم.

 

وردپرس چیست؟

 

در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 لازم است بگوییم ممکن است شما علاقه شدیدی به راه اندازی یک کسب و کار داشته باشید اما سرمایه کافی در اختیار نداشته باشید. آیا می توانید با یک سرمایه ی اندک کسب و کار خود را آغاز کنید؟ کارآفرینی اینترنتی یا کارآفرینی در منزل یکی از بحث های داغ این روز ها در دنیای تجارت و کسب و کار است. همان طور که می دانید در زندگی امروز اینترنت بخش جدانشدنی از زندگی ماست. همه ی ما ساعاتی را در اینترنت سپری می کنیم تا داده های مورد نیاز خود را دریافت کنیم. در بسیاری از مواقع ما تعدادی از خرید های خود را اینترنتی انجام می دهیم. حتی گاهی ما تمایل داریم غذای خود را نیز به صورت اینترنتی سفارش دهیم. این امر نشان دهنده ی قدرت یک کسب و کار اینترنتی است. اما چگونه می توان یک کارآفرینی اینترنتی انجام داد؟

 

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بیایید فرض کنید شما قصد دارید یک فروشگاه لباس راه اندازی کنید. اولین ایده ای که به ذهن شما می رسد این است که یک مغازه بخرید و یا اجاره کنید و سپس تعدادی لباس در مغازه خود قرار دهید و اقدام به فروش آن ها کنید. هنگامی که به میزان سرمایه ی خود نگاه می کنید متوجه می شوید سرمایه ی شما بسیار کمتر است و نمی توانید مغازه ای را بخرید و یا اجاره کنید. آیا باید قید ایده ی خود را بزنید؟

خیر. ما یک راه حل بهتر برای شما در نظر داریم. شما می توانید با صرف هزینه ای معقول از یک متخصص بخواهید یک فروشگاه اینترنتی با وردپرس برای شما ایجاد کند. سپس تعدادی لباس را تهیه کرده و در خانه ی خود قرار دهید. حال شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی وردپرسی خود اقدام به فروش لباس ها کنید. این یک ایده ی مناسب برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی است. امروزه بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی کوچک کار خود را به این صورت آغاز می کنند. شما نیز می توانید با خرید سایت یک سرمایه ی معقول از این ایده استفاده کنید.

 

drwpress.com website design onlinemarket 01 300x131 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

وردپرس چیست؟

 

 

مهم ترین کارهایی که باید قبل از خرید فروشگاه اینترنتی انجام دهیم

طراحی سایت فروشگاهی و داشتن یک وب سایت تنها به معنای داشتن آن نیست بلکه یک وب سایت همان مغازه  یا فروشگاه شماست. این وب سایت به شما کمک می کند در میان رقیبان کاری خود حرفی برای گفتن داشته باشید. جهان امروز عصر اینترنت و بازار آنلاین است. در واقع تجارت امروزه بر پایه تجارت آنلاین می باشد. برای ورود به این بازار شما نیاز به یک کلید دارید. کلید شما همان وب سایت شماست که اعتبار کسب و کار شما نیز به حساب می آید.

 

drwpress.com website design onlinemarket 02 300x199 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

کار با سایت وردپرسی

 

هدف گذاری در طراحی طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020

در اولین قدم از طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 الزامی است که شما هدف خود را از طراحی سایت بدانید. بهتر است قبل از طراحی سایت سوال های زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 1. هدف اصلی شما از طراحی سایت فروشگاهی چیست؟ مهم ترین گام و اولین گام این است که شما هدف خود را از طراحی سایت بدانید و آن را به صورت شفاف برای خود مشخص کنید. تعیین هدف به شما کمک می کند بتوانید مسیر خود را به خوبی مشخص کنید.
 2. مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ شما باید بدانید مخاطبان و مشتریان شما چه کسانی هستند و چه ویژگی هایی دارند. اینگونه شما می توانید نیاز های آنان را بشناسید. مخاطبان شما همان کسانی هستند که محصولات خود را به آن ها عرضه می کنید. ا
 3. مهم ترین ارزش ها و اساس کسب و کار شما چیست؟ در واقع باید بدانید شما چگونه و با چه اساسی خود را مخاطبان معرفی می کنید.
 4. وجه تمایز شما با رقیب هایتان چیست؟ یعنی چه چیزی موجب می شود مشتریان شما را انتخاب کنند؟ شما چه امتیاز خاصی نسبت به دیگر رقیب های خود دارید؟
 5. چرا مشتریان باید شما را انتخاب کنند؟ دلیل این که فکر می کنید مشتریان باید شما را انتخاب کنند چیست؟
 6. شما می خواهید در چه مدت زمانی سایت مورد نظر شما آماده شود؟
 7. آیا قصد دارید سایت خود را باز طراحی کنید؟ اگر چنین است دلیل این کار چیست؟ چرا می خواهید سایت خود را دوباره طراحی کنید؟ سئو نامناسب؟ طراحی گرافیکی قدیمی؟ ریسپانسیو نبودن سایت؟
 8. شما چه انتظاری از خرید فروشگاه اینترنتی خود دارید؟ سایت جدید باید چه ویژگی ها و فاکتور هایی داشته باشد تا شما را راضی کند؟ یک فروشگاه اینترنتی باشد؟ قابلیت تجارت آنلاین داشته باشد؟

 

drwpress.com website design onlinemarket 03 300x200 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

مهمترین کارها قبل از طراحی سایت

 

 

توقعات و خواسته ها در خرید فروشگاه اینترنتی

در قدم بعد از طراحی سایت فروشگاهی الزامی است که شما توقعات و خواسته های خود را از طراحی سایت بدانید. بهتر است قبل از طراحی سایت سوال های زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 1. آیا ویژگی خاصی مد نظر شماست که بخواهید آن را در وب سایت خود قرار دهید؟
 2. آیا از سایت خاصی الگو برداری کرده اید؟ آن الگو یا ویژگی چیست؟
 3. چه ویژگی را در سایت های دیگر دیده اید و از آن ویژگی خوشتان نیامده است؟
 4. اولویت شما در طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 چیست؟ می خواهید در زمان کمتری سایت شما آماده شود؟ آیا اولویت شما هزینه است؟ ۳ مورد از اولویت های های خود را به ترتیب مشخص کنید. همچنین ۳ مورد را نام ببرید که در پروژه طراحی سایت برای شما ارزش و اولویت بالایی ندارند.

 

طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 چه ویژگی هایی دارد؟

آیا تا به حال با یک سایت وردپرسی کار کرده اید؟ در رابطه با وردپرس و کار با آن چه می دانید؟ لازم است بدانید سیستم وردپرس به گونه ای طراحی شده است که هر کسی بدون آن که به دانش برنامه نویسی مسلط باشد، می تواند با آن کار کند و سایت وردپرسی خود را مدیریت نماید. همان طور که گفتیم وردپرس در دنیا بهترین سیستم مدیریت محتوا شناخته می شود. طرفداران این سیستم مدیریت محتوا بسیار زیاد هستند و آن ها ایمان دارند بهترین سایت ها با وردپرس ساخته و طراحی شده اند. اما لازم است در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 نیز اطلاعاتی داشته باشید. شاید برای شما جالب باشد اما در حال حاضر یک چهارم از وب سایت های موجود در دنیای اینترنت وردپرسی هستند. وب سایت های مختلفی با استفاده از وردپرس طراحی و ساخته می شوند مانند وبلاگ های شخصی، وب سایت های شرکتی و …. .

 

drwpress.com website design onlinemarket 05 300x207 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

طراحی سایت وردپرسی

 

 

مزایا فروشگاه اینترنتی چیست؟

در رابطه با قیمت طراحی سایت فروشگاهی همان طور که گفتیم امروزه مخاطبان و کسانی که از وب سایت های وردپرسی استفاده می کنند، بسیار زیادند. اما بدون شک مزایای این سیستم مدیریت محتوا به گونه ای بوده اند که موجب محبوبیت وردپرس شده اند. مهم ترین مزایا طراحی سایت با وردپرس به شرح زیر هستند:

۱- سئو  بسیار مناسب: سئو وردپرس بسیار قوی است. در وردپرس اسکریپت های آماده ای وجود دارند که کمک می کنند سئو سایت بسیار قوی شود.

۲- یادگیری و مدیریت آسان: یادگیری وردپرس بسیار آسان و راحت است. یعنی اگر شما بخواهید به یک فرد متخصص بگویید طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 را برای شما انجام دهد، خود بدون دانش کدنویسی می توانید کار با این سیستم مدیریت محتوا را یاد بگیرید و سایت فروشگاه خود را مدیریت کنید.

۳- قالب ها و پوسته های متنوع: در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی لازم است بدانید، وردپرس به گونه ای است که شما می توانید قالب ها و یا پوسته های متنوع و گوناگون را ایجاد و برای وب سایت خود استفاده کنید.

۴- به روز رسانی خودکار: نکته ی جالب توجه این است که سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورتی است که اگر نسخه ی جدیدی از آن منتشر شود بدون نیاز به شما به راحتی سایت به روز رسانی می شود.

۵- قالب های رایگان: در وردپرس شما می توانید به صورت رایگان از قالب های بسیاری برای وب سایت خود استفاده کنید. در واقع وردپرس شامل قالب های رایگان بیشماری است.

۶- منعطف بودن قالب های وردپرس: در رابطه با قیمت طراحی سایت فروشگاهی لازم است بدانید شما به راحتی می توانید گزینه ها و ویژگی هایی را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید و یا کم کنید. در واقع قالب های این سیستم مدیریت محتوا بسیار منعطف هستند.

 

 

مزایا طراحی سایت با وردپرس

۷- رابط کاربری وردپرس بسیار آسان و به دور از پیچیدگی می باشد.

۸- پشتیبانی قوی: بسیاری از وب سایت های معتبر از وردپرس پشتیبانی می کنند.

۹- رابطه خوب با موتور های جستجو گوگل: در رابطه با مزایا و معایب طراحی سایت باید بگوییم موتور های جستجو ارتباط بسیار خوبی با وردپرس دارند.

۱۰- وردپرس متن باز است. یعنی بسیاری از توسعه دهندگان می توانند بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس کار کنند و نقص های آن را از بین ببرند. البته به دلیل همین ویژگی وردپرس بسیاری از سایت های وردپرسی ممکن است هدف هکر ها قرار بگیرند. البته لازم است بدانید امنیت وردپرس بسیار بالا است.

۱۱-  در رابطه با قیمت طراحی سایت فروشگاهی لازم است بدانید، وردپرس ارزان است. برای آن که بخواهید یک وب سایت وردپرسی داشته باشید مستلزم پرداخت هزینه های گزاف نیستید.

و…

 

drwpress.com website design onlinemarket 04 300x210 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

مزایا طراحی سایت فروشگاهی

 

 

فروشگاه اینترنتی و سئو

در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 باید بگوییم برای دستیابی به یک سئوی قوی وردپرس بهترین گزینه است. سئوی وب سایت های وردپرسی هم آسان است و هم بسیار قوی. هدف اصلی همه ی کسانی که یک وب سایت دارند این است که در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرند. در واقع هنگامی یک سایت پر بازدید می شود و مخاطبان زیادی دارد که جز لینک های بالای گوگل باشد. موتور های جستجوی گوگل تعیین می کنند کدام سایت در لینک ها برتر وگل قرار بگیرد. ملاک موتور های جستجو در بسیاری از مواقع بسیار سختگیرانه است. خوشبختانه موتور های جستجو وب سایت های وردپرسی را بهتر مورد بررسی قرار می دهند.

 

drwpress.com website design onlinemarket 06 300x123 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

طراحی سایت فروشگاهی و سئو

 

مزایا و معایب طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020

در رابطه با مدیریت سایت فروشگاهی وردپرسی باید بگوییم اولین پیشنهاد ما به کسانی که می خواهند یک وب سایت داشته باشند، استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. رابط کاربری این سیستم مدیریت محتوا بسیار آسان و به دور از پیچیدگی است. شما می توانید در مدت زمان کوتاه و بدون آن که کدنویسی بلد باشید به وردپرس تسلط پیدا کنید. می توانید محتوا های مورد نظر خود را به راحتی انتشار دهید. شما می توانید از یک فرد یا متخصص وردپرس بخواهید یک وب سایت فروشگاه اینترنتی برای شما طراحی کند. سپس می توانید از او بخواهید مراحل اولیه کار با این سایت را به شما بیاموزد. شاید برای شما جالب باشد اما تنها در یک جلسه کار با همه ی قسمت ها را یاد خواهید گرفت. قیمت طراحی سایت فروشگاهی برای شروع یک کسب و کار با سرمایه ی اندک وب سایت وردپرسی بهترین گزینه است. در واقع طراحی وب سایت وردپرسی به شما کمک می کند از داشتن و مدیریت یک وب سایت نهایت لذت را ببرید.

 

drwpress.com website design onlinemarket 07 300x167 - طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای ۲۰۲۰

مزایا و معایب طراحی سایت وردپرسی

 

سفارشی سازی خرید فروشگاه اینترنتی

در رابطه با قیمت طراحی سایت فروشگاهی طبق استانداردهای 2020 لازم است بدانید، وردپرس متن باز است. یعنی شما می توانید به راحتی به سورس کد سایت خود دسترسی داشته باشید. در برخی مواقع شما لازم می دانید سایت شما دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد که هیچ سایت دیگری این ویژگی ها را نداشته باشد. همچنین ممکن است نیازمند یک افزونه یا یک قالب کاملا سفارشی باشید. در چنین حالتی شما می توانید از طراح خود بخواهید سایت شما را مطابق با نظرات شما طراحی کنید. بنابراین می توانیم بگوییم وردپرس قابلیت سفارشی سازی بسیار خوبی دارد.

همین قابلیت موجب شده است برنامه نویسان گوناگون از سراسر جهان قالب ها و افزونه های کاملا سفارشی را تهیه کنند و به فروش برسانند. در واقع وردپرس دنیای بی انتهاست که شما می توانید هر چیزی را در آن امتحان کنید. جالب است بدانید امروزه در سراسر جهان توسعه دهندگانی وجود دارند که روزانه تغییرات مثبت و مفیدی را در این سیستم مدیریت محتوا ایجاد می کنند.

 


پورتال مشتریان رویا وردپرس

 


قیمت طراحی سایت فروشگاهی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  0