الکسا

امروز پنج‌شنبه 26 فروردین 1400 ساعت 18:11

رویا وردپرس, طراحی سایت

طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

دسته بندی ها : مقالات طراحی سایت 28 مهر 1399 احسان سماواتی 473 بازدید
خواندن این مطلب 9 دقیقه زمان میبرد

طراحی سایت املاک حرفه ای چگونه است؟ امروزه بسیاری از صاحبین و مشاورین املاک در صدد طراحی سایت مشاورین املاک برآمده اند. این امر سبب می شود مشاورین املاک بهتر بتوانند امور و کسب و کار خود  مدیریت کنند. طراحی سایت خرید و فروش ملک کمک می کند کسانی که در این زمینه مشغول به کار هستند بتوانند کسب و کار خود را به صورت آنلاین و اینترنتی نیز پیش ببرند.

یکی از هر گاه شما بخواهید کسب و کار خود را به صورت آنلاین و اینترنتی پیش ببرید، ناگزیر به طراحی وب سایت تجاری نیز می باشید. طراحی سایت اولین و مهم ترین قدم برای داشتن یک تجارت اینترنتی است. اما در رابطه با طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی سوال ها و مباحث مختلفی وجود دارد. آیا هر وب سایتی می تواند ضامن پیشرفت تجاری شما باشد؟ امروزه مشاهده می کنیم همه ی افراد جامعه ساعات طولانی را به گذراندن در اینترنت اختصاص می دهند.

 

drwpress.com website design real estate 01 300x281 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

در خصوص طراحی سایت املاک با جدیدترین امکانات حرفه ای

حتی جالب است بدانید هر یک از ما اولین منبع برای پاسخ سوال هایمان را اینترنت می دانیم. اگر بخواهیم اطلاعاتی در رابطه با یک کالا و یا قیمت آن به دست آوریم به اینترنت مراجعه می کنیم. بنابراین وب سایت های مختلف نقش زیادی در خرید های ما دارند. اگر شما قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی در حوزه املاک دارید طراحی سایت املاک برای شما الزامی است.

اما لازم است بدانید برای آن که بتوانید به هدف خود نائل شوید، تنها داشتن یک وب سایت کفایت نمی کند. شما باید از یک وب سایت اصولی و حرفه ای بهره مند باشید تا بتوانید پیشرفت چشمگیری در کسب و کار تان مشاهده کنید.

در این مقاله ما قصد داریم اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با طراحی وب سایت املاک در اختیار شما قرار دهیم. البته یک وب سایت حرفه ای و اصولی. با ما همراه باشید.

قبل از هر چیزی اجازه دهید مفهوم طراحی سایت را برای شما بازگو کنیم.

 

drwpress.com website design real estate 02 300x238 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

طراحی سایت چیست؟

در رابطه با طراحی سایت املاک شاید اولین سوال برای شما این باشد که طراحی سایت یعنی چه؟ طراحی سایت یعنی طی یک فرآیند یک وب سایت ساخته می شود که این وب سایت می تواند ظاهری ساده و یا گرافیکی داشته باشد. وب سایت ساخته شده در واقع ویترین کسب و کار شماست. مغازه ای را تصور کنید که یک ویترین دارد. طراحی ظاهری این ویترین در جذب مشتریان و میزان درآمد شما بسیار تاثیرگذار است. شکل ظاهری یک وب سایت نیز دقیقا اینگونه می باشد.

 

drwpress.com website design real estate 07 300x119 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

حال اجازه دهید نگاه تخصصی تری به طراحی سایت خرید و فروش ملک بیندازیم:

طراحی وب سایت یا وب دیزاین در واقع به معنای آن است که یک پایگاه آنلاین و اینترنتی ایجاد کنیم تا در آن بتوانیم اطلاعاتی قرار دهیم، محصولات و خدمات خود را معرفی کنیم و بتوانیم محصولات خود را به فروش برسانیم. در تمامی مراحل طراحی وب سایت تجاری مانند طراحی اولیه، طراحی گرافیکی، کدنویسی سایت، تولید محتوا برای قرار دادن در سایت، سئو وب سایت و …. باید به صورت حرفه ای و اصولی عمل کنید. هر چه این گام ها محکم و اصولی برداشته شوند، تاثیرات مثبت تری در کسب و کار شما خواهند داشت.

به عنوان مثال هر چه طراحی شما مناسب و شکیل تر باشد چشم نواز تر و مخاطب پسند تر است. هر چه محتوا های شما اصولی تر و علمی تر باشند مخاطب بیشتری به سایت شما جذب می شود. هر چه سئو و بهینه سازی سایت شما حرفه ای تر باشد، رتبه وب سایت نزد گوگل بهتر می شود.

 

drwpress.com website design real estate 03 300x139 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

طراحی سایت املاک

اقدام به طراحی سایت املاک به نفع مشاورین املاک و همچنین به نفع مشتری های آنان می باشد چراکه باید مدت زمان زیادی را برای جستجوی املاک مختلف و صرف زمان قابل توجه برای بازدید از منازل مختلف در مکان ها با مسافت های متفاوت گذاشت اما طراحی وب سایت املاک توسط رویا وردپرس این مسئله را مرتفع کرده است. افراد می توانند در منزل و با مشورت گرفتن از افراد دیگر و همچنین با قابلیت مقایسه ملک ها با یکدیگر در طراحی سایت املاک خیال همه را راحت کرده است. مشاورین املاک نیز اکثر وقت خود را می توانند برای جذب صاحبین ملک گذاشته تا ملک خود را با استفاده از طراحی سایت املاک حرفه ای در دید عموم قرار دهد. از طریق طراحی سایت املاک حرفه ای می توانید صدها قدم از رقبای خود در مشاورین املاک پیشی بگیرید.

طراحی سایت املاک و انواع روش های طراحی

همان طور که می دانید هر کار و عملی را می توان به روش های مختلف انجام داد. طراحی سایت املاک نیز از این قاعده مستثنی نیست. روش های مختلفی برای طراحی سایت وجود داد. طراحی وب سایت را می توان به دو روش طراحی ایستا و طراحی پویا انجام داد.

طراحی ایستای یک وب سایت، ساده ترین راه برای طراحی یک سایت می باشد. در واقع باید بگوییم ابتدایی ترین روش برای طراحی سایت، طراحی ایستا می باشد. این شکل از طراحی ممکن است هنوز هم میان کاربران محبوب باشد. در واقع طراحی سایت به روش ایستا یعنی برنامه نویس با استفاده از زبان های برنامه نویسی صفحاتی به صورت ایستا تولید می کند و بعد از اجرا شدن نمی توان تغییراتی را در این صفحات به وجود آورد مگر اینکه از نو کدنویسی شوند. امروزه این نوع روش طراحی سایت زیاد مرسوم نیست و برای صفحات فرود از این نوع طراحی استفاده می شود.

 

 

drwpress.com website design real estate 08 300x230 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

طراحی پویای وب سایت

روش دیگر طراحی سایت طراحی پویا می باشد. در این روش طرح ابتدایی سایت یک اصل پایه و کلی است اما می توان محتوای درون آن را تغییر داد. در واقع کاربری که مدیریت سایت را بر عهده دارد می تواند با استفاده از یک پنل محتوای صفحات مختلف سایت را به صورت داینامیک تغییر دهد. این مدل طراحی سایت برخلاف طراحی ایستا دارای پیچیدگی های مختص به خود می باشد.

 

 

drwpress.com website design real estate 04 300x150 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

 

 

طراحی سایت املاک چه مزیتی دارد؟

همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم طراحی سایت املاک کمک می کند کسانی که در این شغل به کار می پردازند، بتوانند کسب و کار خود را به صورت آنلاین و اینترنتی پیش ببرند. همان طور که می دانید بسیاری از کسب و کار های مختلف امروزه با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی و تجاری سعی می کنند کسب و کار خود را به صورت اینترنت نیز پیش ببرند. دلیل این امر شرایطی است که استفاده از اینترنت برای مردم فراهم کرده است. در طول روز بسیاری از ما خرید های کوچک خود را نیز به صورت اینترنتی از سایت های مختلف انجام می دهیم.

 

 

drwpress.com website design real estate 14 300x200 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

سایت خرید و فروش املاک

طراحی سایت خرید و فروش املاک موجب می شود کسانی که قصد دارند خانه بخرند و یا خانه ای را اجاره نمایند قبل از آن که بخواهند به صورت حضوری به مشاورین املاک مراجعه نمایند، از وب سایت دیدن کنند. این امر سبب می شود خرید یا اجاره ی خانه راحت تر شود. همچنین این امر کمک شایانی به مشاورین املاک می کند. آن ها می توانند ملک های مورد نظر خود را با تصاویر و یا ویدئو و تمام مشخصات ملک را در سایت ارائه دهند. مشتری می تواند از ملک های موجود در سایت بازدید کند و سپس در صورت تمایل می تواند برای مراجعه حضوری به مشاورین املاک اقدام کنند. در واقع مانند هر کسب و کار دیگری حوزه املاک نیز نیازمند رونق و پیشروی در حوزه تجارت آنلاین و اینترنتی می باشد.

 

drwpress.com website design real estate 05 300x225 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

برای طراحی سایت املاک چه چیزی ضروری است؟

برای انجام هر فرآیندی نیازمندی هایی وجود دارد. برای طراحی سایت املاک نیز می بایست یک سری قواعد و قوانین رعایت شوند. در واقع نیازمندی هایی وجود دارند که داشتن و رعایت آن برای طراحی سایت ضروری است. برخی از این نیازمندی ها به شرح زیر می باشند:

 1. انتخاب دامنه و ثبت آن که نام تجاری وب سایت است
 2. خرید یک هاست که بتوان اطلاعات سایت و داده ها را در آن نگهداری کرد
 3. ست کردن هاست و دامنه با هم
 4. داشتن نرم افزار هایی برای کدنویسی و یا ویرایش کد ها

داشتن یک هاست لوکال برای آزمایش کردن سایت

 

 

drwpress.com website design real estate 09 300x221 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

طراحی سایت املاک و راه اندازی یک کسب و کار

هر گاه بخواهیم در رابطه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی صحبت کنیم بدون شک اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند، طراحی وب سایت تجاری است. البته شاید شما بگویید بسیاری از کسب و کار ها با استفاده از شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام فعالیت می کنند. این امر صحیح است اما برای اعتبار بخشیدن به یک کسب و کار الزامی است برای آن وب سایت طراحی کنید. در واقع با توجه به روند رشد سریع خرید اینترنتی در میان مردم طراحی سایت املاک نیز ضروری و مهم به نظر می رسد.

امروزه مشاهده می کنیم طراحی وب سایت فروشگاهی یکی از بیشترین وب سایت های طراحی شده است. یعنی این قبیل سایت ها مخاطبان و مشتریان بیشتری دارند. لازم است بدانید طراحی سایت خرید و فروش ملک و یا برای اهداف تجاری متفاوت با دیگر انواع طراحی سایت می باشد.

 

 

drwpress.com website design real estate 13 300x278 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

طراحی سایت املاک حرفه ای

به دلیل وجود سبد خرید و یا گزینه ی خرید و برخی جزییات دیگر طراحی سایت با اهداف تجاری یا طراحی سایت املاک حرفه ای پیچیده می باشد. در سایت های خبری یا اطلاع رسانی تنها اطلاعات و داده های سایت آپدیت می شوند. اما در طراحی سایت املاک حرفه ای این سایت علاوه بر این که باید تمام نکات یاد شده را داشته باشد، الزامی است به گونه ای ساخته و پرداخته شود که فروش آنلاین یا گزینه خرید و پیش خرید به راحتی انجام شود. تا هم مشتری و هم مدیریت رضایت کافی داشته باشند.

 

 

drwpress.com website design real estate 10 300x158 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

چه کسانی می توانند طراحی سایت املاک انجام دهند؟

یکی از مهم ترین سوال هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چه کسانی باید در طراحی سایت املاک دخالت کنند؟ لازم است بگوییم طراحی سایت املاک یک کار انفرادی نبوده و نیست. یک تیم بهتر می تواند کار طراحی سایت را انجام دهد. این تیم متشکل از برنامه نویس حرفه ای، متخصص گرافیک و دیزاین، کارشناس تولید محتوا، سئو کار حرفه ای و … می باشد.

 

برنامه نویس همان کسی است که کار اصلی را انجام دهد. برنامه نویس تلاش می کند با استفاده از زبان های برنامه نویسی و با نوشتن کد ها اصولی و حرفه ای یک وب سایت تجاری را مطابق با طرح اولیه بسازد. برنامه نویس مسئولیت توسعه کد های نوشته شده را کامل بر عهده می گیرد. همچنین او باید کد ها را تست و آزمایش کند تا همه ی بخش ها به درستی کار کنند.

یکی دیگر از اعضای تیم طراحی سایت خرید و فروش ملک، وب دیزاینر یا طراح گرافیکی است. طراح گرافیکی کسی است که با استفاده از دانش خود باید ظاهر یک وب سایت را به گونه ای طراحی کند که چشم نواز و شکیل باشد. او باید به فلسفه ی رنگ ها آگاه باشد. یک متخصص وب دیزاین باید بداند هر عنصر را کجا قرار دهد.

طراح رابط کاربری نیز نقش مهمی در تیم طراحی سایت دارد. او در واقع پشتیبان سایت می باشد. او باید تمام نیاز های کاربر را بفهمد و آن ها را تیم طراحی در میان بگذارد. این گونه بسیاری از مشکلات سایت از بین می رود.

کارشناس تولید محتوا و سئو کار نیز وظیفه دارند با تولید محتوا های یکتا و جذاب رتبه سایت را در گوگل بهبود ببخشند.

 

 

drwpress.com website design real estate 11 300x212 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

در خصوص طراحی وب سایت حرفه ای بدانیم

در واقع لازم است بدانید یک طراحی سایت خرید و فروش ملک بدون محتوا ارزش چندانی ندارد. در واقع چیزی که مخاطب را جذب می کند محتواست. این محتوا میتواند در قالب های گوناگون باشد. محتوای جذاب و یکتا موجب بازدید بیشتر سایت می شود.

سئو کار حرفه ای نیز باید بتواند با استفاده از دانش خود رتبه ی سایت را در گوگل بهتر کند. این امر سبب می شود سایت در لینک های بالای گوگل نمایش داده شود. در نتیجه در چنین  شرایطی وب سایت بازدید بیشتری دارد.

 

 

 

drwpress.com website design real estate 06 300x169 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

هدف از طراحی سایت املاک چیست؟

 هدف از طراحی سایت خرید و فروش ملک رونق و توسعه یک کسب و کار اینترنتی است. حوزه ی املاک نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک کسب و کار اینترنتی و آنلاین به یک وب سایت نیاز دارد تا اعتبار داشته باشد. همچنین یک وب سایت علاوه بر این که موجب اعتبار بخشیدن به تجارت شما می شود، موجب رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما نیز می شود.

 

 

drwpress.com website design real estate 12 300x200 - طراحی سایت املاک حرفه ای با جدیدترین امکانات

 

در آخر باید بگوییم برای آن که بتوانید طراحی سایت املاک را انجام دهید یا باید خودتان یک برنامه نویس یا طراح وب سایت باشید و یا اینکه باید این فرآیند را به یک تیم طراحی واگذار کنید. بدون شک یک تیم طراحی که شامل افراد مختلفی می شود بهتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند. طراحی وب سایت شامل دو بخش فرانت اند و بک اند می شود که نیازمند تخصص و تبحر می باشد.

 

قیمت طراحی سایت املاک

 

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  0