امروز جمعه 3 بهمن 1399 ساعت 18:51

بهنام عباسیان , گویندگی نریشن, استودیو رویا وردپرس, رویا وردپرس, drwpress, royawp, dwp, تولیدات صوتی, نریشن, گوینده, موشن گرافیک, تیزر تبلیغاتی, میکروفن, استودیو ضبط صدا

آشنایی با گوینده نریشن رویا وردپرس

گوینده نریشن رویا وردپرس ، بهنام عباسیان ؛

بهنام عباسیان از سال ۱۳۸۸ بعنوان گوینده و مجری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در واحد رادیوی این سازمان مشغول به فعالیت گردید.

بواسطه دارا بودن صدایی پرانرژی، گرم و گیرا، فعالیت خود را از برنامه های جوان رسانه رادیو آغاز نمود و بعدها به پیشنهاد مدیران سازمان مذکور بعنوان مجری و گوینده دیگر برنامه های رادیویی همچون صبحگاهی، عصرگاهی، معارف و شبانگاهی هم خدمت نموده است.

عمده فعالیت بهنام عباسیان بعنوان گوینده نریشن و نریتور تیزرهای تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی است که از همان سالهای نخست شروع بکار نموده و در فواصل زمانی ، برای برندهای مطرحی همچون: همراه اول ، سن ایچ ، امرسان ، الجی ، محصولات یک و یک و … به زبان فارسی و البته برندهایی همچون کمپانی میتسوبیشی ، داروسازی دکتر عبیدی ، صنایع آذر فدک تبریز ، داروسازی تبریز ، پتروشیمی زاگرس و … به زبان انگلیسی ، گویندگی کرده است. 

بهنام عباسیان از معدود گویندگان دو زبانه فارسی و انگلیسی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد که آوای صدایش علاوه بر تبلیغات درون مرزی ، به تبلیغات برون مرزی هم کشیده شده است و از سوی برجسته ترین برندهای ملی و فرا ملی استفاده می شود. 

0