الکسا

امروز پنج‌شنبه 26 فروردین 1400 ساعت 21:25

رویا وردپرس, طراحی سایت
drwpress audio studio 2 - درباره گوینده نریشن رویا وردپرس

آشنایی با گوینده نریشن رویا وردپرس

گوینده نریشن رویا وردپرس ، بهنام عباسیان ؛

بهنام عباسیان از سال ۱۳۸۸ بعنوان گوینده و مجری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در واحد رادیوی این سازمان مشغول به فعالیت گردید.

بواسطه دارا بودن صدایی پرانرژی، گرم و گیرا، فعالیت خود را از برنامه های جوان رسانه رادیو آغاز نمود و بعدها به پیشنهاد مدیران سازمان مذکور بعنوان مجری و گوینده دیگر برنامه های رادیویی همچون صبحگاهی، عصرگاهی، معارف و شبانگاهی هم خدمت نموده است.

عمده فعالیت بهنام عباسیان بعنوان گوینده نریشن و نریتور تیزرهای تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی است که از همان سالهای نخست شروع بکار نموده و در فواصل زمانی ، برای برندهای مطرحی همچون: همراه اول ، سن ایچ ، امرسان ، الجی ، محصولات یک و یک و … به زبان فارسی و البته برندهایی همچون کمپانی میتسوبیشی ، داروسازی دکتر عبیدی ، صنایع آذر فدک تبریز ، داروسازی تبریز ، پتروشیمی زاگرس و … به زبان انگلیسی ، گویندگی کرده است. 

بهنام عباسیان از معدود گویندگان دو زبانه فارسی و انگلیسی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد که آوای صدایش علاوه بر تبلیغات درون مرزی ، به تبلیغات برون مرزی هم کشیده شده است و از سوی برجسته ترین برندهای ملی و فرا ملی استفاده می شود. 

0