🔥 72 بار داغ شده

مقالات طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

طراحی سایت پزشکی, طراحی وب سایت پزشکی, طراحی سایت دندانپزشکی, طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی, طراحی سایت مطب, طراحی وب سایت پزشکان, ساخت وب سایت پزشکی, رویا وردپرس, طراحی سایت, drwpress

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفر باشید که رای می‌دهید

طراحی سایت پزشکی با وردپرس | طراحی سایت دندانپزشکی | طراحی سایت پزشکی | خرید سایت دندانپزشکی | طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی | طراحی وب سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی چه نقشی در پیشرفت شغلی شما دارد؟ همان طور که می دانید جهان امروز عصر اینترنت است. همه ی ما ساعات طولانی را در اینترنت سپری می کنیم. هر گاه بخواهیم در رابطه با یک محصول، یک دارو و یا یک کالا اطلاعاتی را به دست آوریم به اینترنت مراجعه می کنیم.

همچنین اگر ما بخواهیم در رابطه با یک بیماری و راه حل درمان آن اطلاعاتی را متوجه شویم، بدون شک بهترین راهنما اینترنت است. بنابراین بستر اینترنت نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره ما دارد. شاید برای شما جالب باشد اما لازم است بدانید اینترنت در واقع در خدمت مردم است.

اینترنت مانند یک دستیار شده است که بسیاری از کار ها ما را انجام می دهد. با استفاده از وب سایت های تجاری خرید می کنیم، با استفاده از رستوران های آنلاین غذا سفارش می دهیم، با استفاده از سوپر مارکت آنلاین مایحتاج خانه ی خود را تهیه می کنیم و … . بنابراین اینترنت در خدمت مردم و برای مردم است. ما در ادامه این قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با طراحی وب سایت پزشکی در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی سایت پزشکی, طراحی وب سایت پزشکی, طراحی سایت دندانپزشکی, طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی, طراحی سایت مطب, طراحی وب سایت پزشکان, ساخت وب سایت پزشکی, رویا وردپرس, طراحی سایت, drwpress

طراحی سایت پزشکی یعنی چه؟

بدون شک تا به حال شما با سایت های تجاری زیادی روبرو شده اید. در این سایت های تجاری محصولات به فروش می رسند. سایت پزشکی به نوعی یک سایت تجاری است. بنابراین در واقع طراحی سایت پزشکی برای پیشبرد اهداف تجاری یک پزشک یا کلینیک پزشکی طراحی و ایجاد می شود.

صاحبین مشاغل یک وب سایت را برای شغل خود ایجاد می کنند تا بتوانند از طریق آن وب سایت نیز کسب درآمد کنند. این یک روند کاملا طبیعی است که در همه ی مشاغل طی می شود.

لازم است بدانید در سال های اخیر روش های بازاریابی برای کسب و کار ها دچار تغییرات زیادی شده اند. شاید در سال های گذشته شاهد بودیم تبلیغ یک مطب پزشکی به صورت یک آگهی در تلویزیون دیده می شد، برای تبلیغ یک پزشک کارت ها و بروشور هایی پخش می شد و … . اما امروزه روش های بازاریابی مورد تغییر قرار گرفته اند.

این امر به دلیل تغییراتی است که در پلتفرم ها و شرایط زندگی کنونی به وجود آمده است. مردم ساعات زیادی را در سایت های مختلف و یا شبکه های مجازی مختلف سپری می کنند. بنابراین استفاده از این بستر برای تبلیغ هر کسب و کاری بهترین نتیجه را می دهد.

طراحی سایت پزشکی, طراحی وب سایت پزشکی, طراحی سایت دندانپزشکی, طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی, طراحی سایت مطب, طراحی وب سایت پزشکان, ساخت وب سایت پزشکی, رویا وردپرس, طراحی سایت, drwpress

راه اندازی سایت برای پزشکان

طراحی سایت پزشکی می تواند به صورت های مختلف انجام شود. به عنوان مثال طراحی سایت دندانپزشکی یا طراحی سایت برای یک کلینیک دندانپزشکی به این صورت است که یک وب سایت برای یک دندانپزشک یا گروهی از دندانپزشکان طراحی و ایجاد می شود تا آن ها بتوانند خدمات خود را در آن وب سایت معرفی کنند.

یا طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی به این صورت انجام می شود که بیماران بتوانند با استفاده از یک سیستم جامع بدون مراجعه حضوری به مطب از یک پزشک یا پزشکان متخصص نوبت دریافت کنند. طراحی وب سایت پزشکان نیز به همین روش صورت می گیرد.

بنابراین خرید سایت به معنای این است که بتوانیم وب سایتی را برای یک پزشک یا گروهی از پزشکان طراحی و ایجاد کنیم که بتوانند خدمات خود را مانند نوبت دهی آنلاین، مشاوره آنلاین و … در آن به مردم ارائه دهند.

طراحی سایت پزشکی, طراحی وب سایت پزشکی, طراحی سایت دندانپزشکی, طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی, طراحی سایت مطب, طراحی وب سایت پزشکان, ساخت وب سایت پزشکی, رویا وردپرس, طراحی سایت, drwpress

طراحی سایت پزشکی چگونه انجام می شود؟

طراحی سایت پزشکی نیز مانند طراحی هر سایت دیگری نیازمند آن است که یک سری امور انجام شوند تا وب سایت مورد نظر پدید آید. برای انجام هر فرآیندی نیازمندی هایی وجود دارد. برای طراحی وب سایت تجاری نیز می بایست یک سری قواعد و قوانین رعایت شوند. در واقع نیازمندی هایی وجود دارند که داشتن و رعایت آن برای طراحی سایت ضروری است.

برخی  نیازمندی های طراحی سایت مطب به شرح زیر می باشند:

 1. انتخاب دامنه و ثبت آن که نام تجاری وب سایت است: در این مرحله از طراحی سایت پزشکی شما باید دامنه یا همان نام سایت خود را مشخص کنید. شما باید توجه کنید بهترین نامی که می توانید برای سایت خود انتخاب کنید همان نام خودتان است. اگر مایل به این کار نیستید می توانید از یک دامنه مرتبط با زمینه پزشکی خود استفاده کنید.
 2. خرید یک هاست که بتوان اطلاعات سایت و داده ها را در آن نگهداری کرد. اگر لپ تاپ شما هارد نداشته باشد نمی توانید اطلاعات خود را درون لپ تاپ ذخیره کنید. بنابراین برای این که بتوانید اطلاعات خود را درون سایت خود ذخیره کنید به یک هاست نیاز دارید. مسئول طراحی سایت پزشکی شما می تواند در انتخاب هاست مناسب برای سایت شما را راهنمایی کند.
 3. ست کردن هاست و دامنه با هم: در نهایت می بایست هاست و دامنه با هم ست شوند. این امر یک کار تخصصی است که می بایست توسط تیم طراحی سایت انجام شود.
 4. داشتن نرم افزار هایی برای کد نویسی و یا ویرایش کد ها: اگر سایت شما کد نویسی شده است تیم طراحی سایت ابزار هایی را برای کد نویسی و یا ویرایش کد ها در اختیار دارد.
 5. اگر طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت دندانپزشکی شما با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا انجام شده است، تیم طراحی سایت باید تمامی قسمت های آن سیستم را به شما آموزش دهد تا بتوانید مطالب و داده های خود را درون سایت بارگذاری کنید.

اگر خود شما به تمامی مهارت های بالا تسلط دارید می توانید طراحی سایت پزشکی خود را انجام دهید. در غیر این صورت بهترین کار این است که به یک تیم طراحی متخصص اعتماد کنید.

طراحی سایت پزشکی, طراحی وب سایت پزشکی, طراحی سایت دندانپزشکی, طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی, طراحی سایت مطب, طراحی وب سایت پزشکان, ساخت وب سایت پزشکی, رویا وردپرس, طراحی سایت, drwpress

مزایا طراحی وب سایت پزشکان چیست؟

یکی از مهم ترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس است. وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP ساخته شده است. همچنین وردپرس از پایگاه داده MySQL برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کند. در حال حاضر وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا از دید کاربران می باشد.

همچنین جالب است بدانید علاوه بر آن که کار با وردپرس آسان است، این سیستم برای سئوی سایت بسیار مناسب می باشد.

در رابطه با مزایا طراحی سایت پزشکی با وردپرس و طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی لازم است بدانید امروزه مخاطبان و کسانی که از وب سایت های وردپرسی استفاده می کنند، بسیار زیادند. اما بدون شک مزایای این سیستم مدیریت محتوا به گونه ای بوده اند که موجب محبوبیت وردپرس شده اند. مهم ترین مزایا طراحی سایت با وردپرس به شرح زیر هستند:

۱- سئو  بسیار مناسب: سئو وردپرس بسیار قوی است. در وردپرس اسکریپت های آماده ای وجود دارند که کمک می کنند سئو سایت بسیار قوی شود.

۲- یادگیری و مدیریت آسان: مدیریت سیستم مدیریت محتوای وردپرس آسان و راحت است. شما به راحتی می توانید کار با وردپرس را بیاموزید و سایت خود را مدیریت کنید.

۳- قالب ها و پوسته های متنوع: وردپرس به گونه ای است که شما می توانید قالب ها و یا پوسته های متنوع و گوناگون را ایجاد و برای وب سایت خود استفاده کنید.

۴- به روز رسانی خودکار: سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورتی است که اگر نسخه ی جدیدی از آن منتشر شود به صورت خودکار به روزرسانی می شود.

۵- قالب های رایگان: در وردپرس شما می توانید به صورت رایگان از قالب های بسیاری برای وب سایت خود استفاده کنید.

ادامه مزایا وب سایت پزشکان و طراحی سایت دندانپزشکی

۶- منعطف بودن قالب های وردپرس: قالب های موجود در وردپرس منعطف هستند. یعنی شما می توانید برای یک قالب پلاگین های نامحدود بنویسید و طراحی کنید. می توانید تغییراتی که مایل هستید را به راحتی اعمال کنید.

۷- رابط کاربری وردپرس بسیار آسان و به دور از پیچیدگی می باشد.

۸- پشتیبانی قوی: بسیاری از وب سایت های معتبر از وردپرس پشتیبانی می کنند.

۹- رابطه خوب با موتور های جستجو گوگل: در رابطه با مزایا طراحی سایت پزشکی با وردپرس یا طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی باید بگوییم موتور های جستجو ارتباط بسیار خوبی با وردپرس دارند.

۱۰- وردپرس متن باز است. یعنی بسیاری از توسعه دهندگان می توانند بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس کار کنند و نقص های آن را از بین ببرند. البته به دلیل همین ویژگی وردپرس بسیاری از سایت های وردپرسی ممکن است هدف هکر ها قرار بگیرند. البته لازم است بدانید امنیت وردپرس بسیار بالا است.

۱۱-  وردپرس ارزان است. برای آن که بخواهید طراحی سایت مطب داشته باشید مستلزم پرداخت هزینه های گزاف نیستید.

و…

مهم ترین نکات طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی کدامند؟

بستر اینترنت به طور مداوم در حال تغییر است و بیماران در حال بازدید از وب سایت های مرتبط با سلامت هستند که بتوانند پاسخگوی نیازمندی های بیماران باشند. بیایید با هم نگاهی بیندازیم به مراحل لازم برای طراحی سایت پزشکی که مطابق با نیازهای بازدید کننده و نیازهای یک مطب مدرن است. مهم ترین نکات برای طراحی سایت پزشکی به شرح زیر هستند:

۱- اولین قدم از طراحی سایت پزشکی یا طراحی سایت دندانپزشکی انتخاب نام سایت است. قبل از طراحی و ساخت وب سایت پزشکی، باید نام مناسب سایت را انتخاب کنید. یک راه حل معمول استفاده از نام خانوادگی شما برای نام وب سایت است،

اما اگر به دنبال چیز دیگری هستید، اسمی را انتخاب کنید که بازدیدکنندگان بتوانند آن را به راحتی حفظ کنند، از نظر نویسه نسبتا کوچک باشد و در صورت امکان، مرتبط با تخصص شما باشد.

۲- اهداف خود را از طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت دندانپزشکی مشخص و شفاف سازی کنید. شما باید بدانید قصد شما از داشتن یک وب سایت پزشکی چیست؟ بسیاری از متخصصان پزشکی و یا دندانپزشکی به یک شرکت طراحی سایت مراجعه می کنند در صورتی که به صورت شفاف هدف خود را برای داشتن یک سایت پزشکی نمی دانند. در نتیجه رسیدن به موفقیت از طریق آن سایت زمان بر و سخت می شود.

بهتر است قبل از آن که بخواهید برای طراحی سایت پزشکی یا طراحی سایت مطب اقدام کنید اهداف خود را از داشتن یک سایت پزشکی مشخص کنید. به عنوان مثال سایت پزشکی شما قرار است کدام یک از کار های زیر را انجام دهد؟

 • جایگاه پزشکی و مطب شما را ارتقا دهد؟
 • سعی در ارتقا واحد بهداشتی و خدمات شما دارد؟
 • اطلاعاتی را برای بیماران و متخصصان بهداشت فراهم کند؟
 • محصولات بهداشتی را پشتیبانی یا به بازار عرضه کند؟
 • و …

ادامه مهم ترین نکات سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

۳- سرورهای قابل اعتماد را برای طراحی سایت پزشکی یا نوع ساخت وب سایت پزشکی خود انتخاب کنید. همه ما با وب سایت های پزشکی روبرو شده ایم که بارگیری آن ها کند است یا خطا هایی دارند. اگر این اتفاق در هنگام مراجعه بیمار به وب سایت شما رخ دهد، احتمالا آن ها را از دست خواهید داد، اما اگر یک موتور جستجو از سایت شما بازدید کند، ممکن است نتایج بسیار بدتر باشد.

۴- برای طراحی سایت پزشکی و طراحی وب سایت پزشکان خود از فناوری جدید استفاده کنید. برخلاف هر جمعیت دیگری، بیماران امروزی تاکید زیادی بر سودمندی فناوری و اینترنت در زندگی روزمره خود دارند.

یک پزشک نمی تواند از فناوری های جدید و استفاده صحیح از آن ها در طراحی وب سایت خود، تبلیغ خود در اینترنت و برقراری ارتباط با بیماران خود چشم پوشی کند.

۵- سعی کنید رفتار موتور های جستجو را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. ساخت یک وب سایت پزشکی باید به گونه ای انجام شود که زیرساخت بهینه سازی موتور جستجو وجود داشته باشد تا بتوانید به نتایج مطلوب دست پیدا کنید.

بارها و بارها، وب سایت های پزشکی را مشاهده می کنیم که به جای نام در آدرس های وب، از کد هایی با اطلاعات نامناسب برای کاربران و موتور های جستجو استفاده می کنند، در حالی که اگر زیرساخت ها به درستی ساخته نشده باشند، می توانند یک شکاف امنیتی احتمالی باشند.

ادامه مهم ترین نکات وب سایت پزشکان

۶- وب سایت پزشکی را بر اساس نیاز بیمار بازدیدکننده طراحی کنید. طراحی باید حرفه ای، مدرن و همیشه بر اساس فلسفه کلینیک یا پزشک متخصص باشد. اطلاعات باید فقط با چند کلیک در دسترس باشد تا زمان ماندن بازدیدکنندگان در سایت را به حداکثر برسانید و دسترسی به مطالب خود را تسهیل کنید. مطالعات نشان داده است که بازدید کننده یک وب سایت می تواند اطلاعات را در عرض ۵ الی ۱۰ ثانیه پیدا کند.

۷- در طراحی سایت پزشکی یا طراحی وب سایت پزشکان مقالات پزشکی با کیفیت بالا را با تصویر پزشکی، عکس یا فیلم مناسب منتشر کنید. با دانستن اینکه ۷۳٪ از کاربران در اینترنت به دنبال اطلاعاتی درباره بیماری و درمان احتمالی خود هستند، می فهمیم که کیفیت محتوای وب سایت پزشکی نه تنها عامل اصلی در تبدیل بازدید کنندگان به مشتری بلکه در رتبه بندی وب سایت پزشکی توسط موتور های جستجو است.


قیمت طراحی سایت پزشکی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفر باشید که رای می‌دهید

طراحی سایت, دیجیتال مارکتینگ, رویا وردپرس, drwp, drwpress
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

0 نفر

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفر باشید که رای می‌دهید

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “طراحی سایت پزشکی با وردپرس

 1. رضا گفت:

  من پزشک هستم و از مطلب شما در مورد طراحی سایت پزشکی استفاده کردم. تیم رویا وردپرس قبلا برای من سایت طراحی کرده . سپاس از پشتیبانی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + هجده =