رویا وردپرس

طراحی سایت شرکتی با سئو حرفه ای

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت شرکت بازرگانی | طراحی سایت بازرگانی | ساخت سایت شرکتی | طراحی وب سایت شرکتی | طراحی سایت | ساخت سایت | خرید سایت | رویا وردپرس

 

طراحی سایت شرکتی با سئو حرفه ای

شرکت ها برای فعالیت و کسب و کار خود نیاز به خدمات آنلاین و وب سایت های اختصاصی دارند. ضمن اینکه بیشتر کاربران، مخاطبان و مشتریان در فضای اینترنتی فعال می باشند و همین موضوع طراحی سایت شرکتی را مهم تر خواهد کرد. برای راه اندازی سایت شرکتی باید به موارد مختلفی توجه شود.

طراحی سایت با هدف و ویژگی های مختلفی مورد توجه قرار می گیرد. از سایت شرکتی برای معرفی شرکت، معرفی برند، محصولات، خدمات، پیاده سازی اهداف، نمایش کارها و … استفاده می شود.

 

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

 

اهمیت طراحی سایت شرکتی

با سایت شرکتی می توان ویژگی های مثبت یک شرکت خوب برای رقابت با سایر شرکت ها را به دست آورد. همان طور که می دانید امروزه بخش اعظمی از رقابت ها مربوط به فضای اینترنتی است. بنابراین نمی توان از طراحی سایت شرکتی برای پیشرفت و رونق کسب و کار غافل شد.

 

دسترسی همزمان

وب سایت شرکتی می تواند به عنوان یک بستر مناسب برای ارتباط با مشتریان مورد توجه قرار بگیرد. سایت شرکتی برای کاربران امکانات جدیدی نظیر دسترسی به مشخصات و ویژگی های محصول، عکس، محتوا، نحوه خرید و … را فراهم می کند. ضمن اینکه امکان ورود کاربران زیادی را به شکل همزمان به سایت میسر می نماید.

 

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی به عنوان بخشی از عملکرد شرکت ها برای رونق کسب و کار قلمداد می شود. بازاریابی اینترنتی تنها با طراحی سایت شرکتی برای کارفرما و صاحبان شرکت میسر می گردد. بنابراین شرکتی که فاقد وب سایت است، امکان بازاریابی اینترنتی را ندارد. قطعاً نبود بازاریابی اینترنتی برای شرکت می تواند آن را از سایر رقبا عقب تر نگه دارد و ضررهای مالی را برای شرکت به همراه داشته باشد. همان طور که می دانید در فضای اینترنت امکان تعامل و برقراری ارتباط با شرکت ها و کاربران به شکل میسر و هدفمندتری انجام می شود. از این رو امروزه تقریباً تمامی شرکت ها به دنبال کسب موقعیت در فضای اینترنت هستند. با بازاریابی اینترنتی می توانند روش های بیشتری برای معرفی محصولات به مشتریان را امتحان کنند. ضمن اینکه در جست و جوی مشتریان خود به شیوه پیشرفته و به روز عمل نمایند.

 

سودمندی ساخت سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی می تواند در قالب وب سایت فروشگاهی، بازرگانی، مجله اینترنتی و … باشد. وب سایت ها می توانند اعتبار شرکت را دوچندان کنند. با وب سایت های فروشگاهی امکان جذب مشتریان بالقوه فراهم می شود. در واقع مشتریان به شکل نامحسوس از حالت بالقوه به شکل بالفعل در می آیند و به سمت شرکت جذب می گردند.

سایت های شرکتی زمینه کاری نامحدودی در قالب مکان و زمان دارند. در واقع امکان بازدید، خرید، نشر مطلب جدید و … در هر ساعتی از شبانه روز بدون محدودیت زمانی و مکانی برقرار است. همین موضوع می تواند اهمیت طراحی وب سایت را به خوبی آشکار نماید.

 

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

طراحی سایت بازرگانی

 

 

بیشتر افراد به طور ناخواسته جذب کسب و کارهایی می شوند که دارای سایت هستند. آن ها تصور دارند شرکتی که برای سایت خود نماد اعتماد الکترونیکی کسب نموده و به شکل روزانه در حال انتشار مطالب جدید است، قابل اعتماد می باشد.

با طراحی وب سایت می توانید مشتریان و کاربران خود را به سرعت در جریان جدیدترین اطلاعات شرکت، قیمت، محصولات، تغییر آدرس و … قرار دهید و به راحتی و در زمان کوتاهی اطلاع رسانی نمایید.

 

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی در مقایسه با سایر تبلیغات همچون بیلبورد، تلویزیون، تبلیغات بنری و …. ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهند بود. ابزارهای اینترنتی امکان تبلیغات در سطح وسیع و گسترده را فراهم می کنند. در واقع این ابزارها در هر ساعت از شبانه روز قابل دسترسی هستند و قدرت کافی برای جذب مشتری را دارند. امروزه بیشتر افراد تمایل به خرید اینترنتی دارند و آن را به خرید حضوری ترجیح می دهند. بنابراین تبلیغات اینترنتی و طراحی وب سایت شرکتی اهمیت زیادی در فروش و رونق کسب و کار دارد.

با طراحی وب سایت شرکتی توسط رویا وردپرس و همچنین خدمات سئو در رویا وردپرس می توانید مشتریان بالقوه زیادی در فضای مجازی و اینترنت داشته باشید. بنابراین در صورت نداشتن وب سایت شرکتی، شانس داشتن مشتری های بالقوه را از دست خواهید داد.

 

امکانات طراحی شرکت بازرگانی

بسیاری از خدمات فروش، مراحل عرضه تا فروش محصول و خدمات پس از فروش با خرید سایت شرکتی فراهم می باشد. بنابراین با طراحی سایت شرکتی می توان در پرداخت هزینه ها صرفه جویی کرد و از داشتن تیم فروش معاف شد.

 

اهداف طراحی سایت شرکت بازرگانی

ساخت سایت شرکتی با اهداف مختلفی انجام می شود. هر چند که کلیه اهداف طراحی سایت بازرگانی مربوط به کسب سود بیشتر است.

 

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

طراحی سایت شرکت بازرگانی

 

 

خرید اینترنتی راحت

ساخت سایت شرکتی شرایط مناسبی برای خرید اینترنتی فراهم می نماید. خرید اینترنتی می تواند سبب سهولت دست یابی به محصول و خرید شوید. ضمن اینکه در خرید اینترنتی می توان از امکان مقایسه محصول در بین شرکت و فروشگاه های مختلف بهره مند شد. حال آن که انجام مقایسه در فضای بیرونی و واقعی فروشگاه های مختلف کار به مراتب دشوار و زمان بری است. خرید اینترنتی از مهم ترین اهداف طراحی سایت شرکتی می باشد که توسط تیم طراحی سایت رویا وردپرس به آن توجه زیادی می شود.

 

تبلیغات کم هزینه با خرید سایت

تبلیغات بنری برای آماده شدن نیاز به صرف هزینه بالایی دارند و می توانند مصرف کننده خوبی برای کاغذ باشند. بنرهای تولیدی در فضای اینترنت به سرعت آماده می شوند و از قدرت تطبیق و ویژگی رسانه ای شدن برخوردار هستند. طراحی سایت شرکتی تاثیر بسیار خوبی بر روی محیط زیست دارد. چون باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ خواهد شد.

طراحی سایت بازرگانی شما را راحت تر از هر روش دیگری به اهداف تان می رسد. برای شروع کافی است مطالب مناسبی در سایت منتشر نمایید. تولید محتوا باید با رعایت قوانین و اصول سئو همراه باشد. مطالب سئو شده به عنوان مطالب مورد توجه موتورهای جست و جوی گوگل حائز اهمیت می باشند و در صفحه اول گوگل نمایان می گردند. بنابراین با رعایت سئو و اصول صحیح تولید محتوا می توانید طراحی سایت شرکتی توسط تیم طراحی سایت رویا وردپرس را به لینک های اول گوگل هدایت نمایید.

قرارگیری لینک سایت در صفحه اول میزان بازدید از محتوا، محصول و خدمات را افزایش می دهد و همین موضوع شانس خرید اینترنتی و خرید محصول را چند برابر می کند.

با ساخت سایت بازرگانی می توانید در مدت زمان کمتری به مشتریان معرفی شوید. ضمن اینکه برای انجام تبلیغات و بهینه سازی سایت نیاز به پرداخت هزینه سنگین ندارید.

 

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی نیاز به انجام نکات مهم و قابل توجهی دارید.

برای طراحی سایت شرکت بازرگانی به شیوه کاملاً تخصصی و ایده آل عمل کنید. سایت شما نباید از پیش تهیه شده و آماده باشد. سایت شرکتی باید به شکل اختصاصی برای کسب و کار و بازرگانی راه اندازی و طراحی گردد. در این صورت می تواند برای تحقق اهداف مفید و موثر واقع شود.

 

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

 

 

برای طراحی سایت شرکتی از توجه به جزئیات غافل نشوید. توجه داشته باشید سایت شرکتی در حکم بستر مناسب برای داد و ستد است. بنابراین انتخاب طیف رنگی، فونت و سایر مشخصات گرافیکی اهمیت زیادی در طراحی سایت شرکتی دارد.

انتخاب رنگ ها در طراحی سایت شرکت بازرگانی اهمیت زیادی دارد. در واقع رنگ های به کار رفته در طراحی سایت باید به شکل هماهنگ با هم به کار روند. انتخاب رنگ ها در ساخت سایت شرکتی نشانه ذوق و سلیقه کاربر و مدیر سایت خواهد بود.

برای کدنویسی سایت باید قواعد و اصول مهمی را مورد توجه قرار دهید. بسیاری از ویژگی ها و المان های سایت با کدنویسی تعریف می گردند. بنابراین برای طراحی سایت بهتر است از حضور برنامه نویسان حرفه ای بهره مند شوید.

 

بهره مندی از کد واکنش گرا در طراحی وب سایت

کد واکنش گرا از جمله موارد ضروری برای طراحی سایت شرکت بازرگانی می باشد. کدهای واکنش گرا می توانند به سرعت کاربر را به درخواست و هدفش برسانند و از سردرگمی کاربر جلوگیری نمایند.

منظور از واکنش گرا در طراحی وب سایت این است که سایت امکان تطبیق و نمایش بر روی سایر نمایشگرهای موبایل، ساعت های هوشمند، بزرگ ترین صفحات LCD و LED را داشته باشد. این نمایش بدون توجه به ابعاد نمایشگر انجام می شود و کلیه فضای سایت را به خوبی نمایش خواهد داد.

 

نکات مهم در طراحی سایت حرفه ای

برای داشتن سایت حرفه ای باید نکات مهمی را مورد توجه قرار دهید. انجام نکات برای طراحی سایت شرکتی باعث می شود شما سریع تر از تصور به اهداف و خواسته هایتان دست یابید.

سایت های شرکتی با امکانات خاصی معرفی می گردند. امکانات مربوط به سایت با توجه به نوع فعالیت، کسب و کار، خدمات، محصولات و … ایجاد می گردند.

 

توجه به صفحات اختصاصی

به طور کلی نمادهای اختصاصی در خرید سایت اهمیت زیادی دارد و در جلب مشتری و مخاطب بسیار تاثیرگذار می باشد.

طراحی پیج های اختصاصی می تواند از دیگر قابلیت های مهم در طراحی سایت شرکتی باشد. در صفحات اختصاصی کلیه ویژگی ها، فعالیت ها و خدمات به خوبی شرح داده می شود. صفحات اختصاصی می توانند از ارکان مهم در طراحی سایت باشند.

در طراحی سایت بازرگانی صفحه ای با عنوان « درباره ما » طراحی می گردد. در پیج درباره ما می توان اطلاعات کلی و نوع فعالیت شرکت، فروشگاه و دفتر را مشاهده نمود.

 

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

طراحی سایت شرکتی

 

 

صفحه تماس با ما دارای اطلاعات شرکت همچون اطلاعات تماس، دورنگار، ایمیل، آدرس شرکت و آدرس دفتر مرکزی می باشد. 

در سایت های فروشگاهی یک صفحه به محصولات اختصاص می یابد. در صفحه محصولات شرکت می توان اطلاعاتی نظیر قیمت، تصاویر، ویژگی ها و خصوصیات محصول و … را مشاهده کرد.

درج کامنت و نظر درباره محصول و سایر خدمات می تواند بخشی از ویژگی های طراحی سایت شرکت بازرگانی باشد.

برای گارانتی محصولات نیاز به توصیف و توضیح دارید. بهتر است در وب سایت های فروشگاهی صفحه ای را به توضیحات ضمانت محصولات اختصاص دهید.

برای جلب توجه بیشتر در میان مشتریان، رقبا و کاربران نیاز به گالری دارید. در گالری می توانید تصاویری از محیط شرکت، محصولات، خدمات و… را قرار دهید.

 

سفارش آنلاین در سایت شرکتی

در طراحی سایت بازرگانی باید امکان سفارش محصولات به شکل آنلاین فراهم باشد. این موضوع می تواند افراد بسیاری را به سوی خرید از شرکت سوق دهد.

بهتر است برای سایت از زبان انگلیسی استفاده کنید. زبان انگلیسی از ویژگی های طراحی سایت شرکتی می باشد.

اخبار شرکت می تواند بخشی از صفحات وب سایت را به خود اختصاص دهد. در این صفحه با اطلاعات به روز شرکت آشنا خواهید شد.

در طراحی وب سایت شرکتی باید به اهداف و دستاوردهای شرکت اشاره شود. این موضوع قدرتمندی و هدفمندی شرکت را به خوبی نشان می دهد.

 

بهینه سازی سایت در طراحی سایت حرفه ای

بهینه سازی سایت از مهم ترین موضوعات در طراحی سایت شرکتی می باشد. برای رسیدن به اهداف نیاز به مطرح شدن در موتورهای جست و جو دارید. موتورهای جست و جو می توانند محتواهای سئو شده و سایت های بهینه را در صفحه اول گوگل قرار دهند. محتواهای تولیدی سایت باید بر پایه اصول سئو آماده شود. بهینه سازی سایت در راستای کلمات کلیدی پرطرفدار و کلمات خاص انجام می شود. سئوسازی در راستای معرفی بهتر محصولات و فروش آن انجام می گیرد. هدف نهایی از تولید محتوای سئو شده و بهینه افزایش بازدید و مراجعه کنندگان به سایت می باشد.

 

طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکت بازرگانی, طراحی سایت بازرگانی, ساخت سایت شرکتی, طراحی وب سایت شرکتی, طراحی سایت, ساخت سایت, خرید سایت, رویا وردپرس

ساخت سایت شرکتی

 

 

افزایش بازدید سایت به معنای این است که خرید اینترنتی در سایت با شناس بیشتری همراه خواهد بود. برای بهینه سازی سایت باید کلمات کلیدی درست و مناسب را انتخاب کنید.

 

سرعت بالای وب سایت

سرعت بالا آمدن سایت اهمیت زیادی در طراحی سایت شرکتی دارد. این سرعت باید کمتر از ۳ ثانیه باشد. همان طور که می دانید بیشتر کاربران، مشتریان بالفعل و حتی مشتریان بالقوه از سرعت بالای سایت استقبال می کنند. در واقع افراد در حین سرچ کلمات کلیدی و خرید محصول از سایت هایی که به سرعت بالا می آیند، دیدن می نمایند. اتلاف وقت در فضای اینترنتی و وب گردی بسیار خسته کننده و عذاب آور خواهد بود. بنابراین پیش از طراحی سایت شرکتی بر روی سرعت سایت متمرکز شوید.

بالا بودن سرعت سایت باعث رضایت بیشتر مشتریان و کاربران خواهد شد.

 

استفاده از شبکه های اجتماعی

امروزه بخش بزرگی از خدمات شرکت ها از طریق شبکه های اجتماعی معرفی گردد.

شبکه های اجتماعی به عنوان تکمیل کننده عملکرد سایت مورد توجه قرار می گیرند. در واقع شبکه های اجتماعی مختلف می توانند به عنوان ارتباط دهنده مشتری با کاربر فعالیت نمایند. بنابراین بهتر است از ارتباط شبکه های اجتماعی با سایت غافل نشوید. در طراحی سایت شرکتی باید اطلاعات مربوط به سایر شبکه های اجتماعی شرکت درج شوید. در این صورت راه های ارتباطی شما با مشتریان به خوبی مشخص می گردد. ایجاد ارتباط بین شبکه های اجتماعی و وب سایت به معرفی بهتر خدمات، محصولات و پیشرفت در بازاریابی اینترنتی منجر می گردد. ضمن اینکه تعامل به مراتب قدرتمندی را برای مشتریان و کارفرمایان فراهم می کند.

 


قیمت طراحی سایت شرکتی

مشخصات
 • فضای میزبانی

  فضای میزبانی

 • دیتا سنتر میزبانی وب

  دیتا سنتر میزبانی وب

 • پهنای باند

  پهنای باند

 • اکانت ایمیل

  اکانت ایمیل

 • دامنه

  دامنه

 • ظاهر وب سایت

  ظاهر وب سایت

 • قابلیت چند زبانه بودن

  قابلیت چند زبانه بودن

 • قابلیت توسعه و ارتقاء

  قابلیت توسعه و ارتقاء

 • گواهینامه SSL

  گواهینامه SSL

 • واکنش گرا (responsive)

  واکنش گرا (responsive)

 • درج محتوای اولیه توسط تیم رویا وردپرس

  درج محتوای اولیه توسط تیم رویا وردپرس

 • صفحه ساز حرفه ای

  صفحه ساز حرفه ای

 • فایروال امنیتی

  فایروال امنیتی

 • صفحه تماس با ما

  صفحه تماس با ما

 • فرم تماس با ما

  فرم تماس با ما

 • صفحه درباره ما

  صفحه درباره ما

 • دسته بندی نامحدود

  دسته بندی نامحدود

 • اسلایدر حرفه ای

  اسلایدر حرفه ای

 • اسلایدشو

  اسلایدشو

 • نقشه سایت (SiteMap)

  نقشه سایت (SiteMap)

 • استفاده از بروزترین متد های سئو

  استفاده از بروزترین متد های سئو

 • نمایش شبکه های اجتماعی

  نمایش شبکه های اجتماعی

 • بخش معرفی شرکت

  بخش معرفی شرکت

 • بخش معرفی خدمات شرکت

  بخش معرفی خدمات شرکت

 • بخش معرفی محصولات شرکت

  بخش معرفی محصولات شرکت

 • بخش معرفی اعضای هیئت مدیره

  بخش معرفی اعضای هیئت مدیره

 • بخش معرفی پرسنل شرکت

  بخش معرفی پرسنل شرکت

 • بخش معرفی همکاران

  بخش معرفی همکاران

 • بخش استخدامی

  بخش استخدامی

 • گالری تصاویر شرکت

  گالری تصاویر شرکت

 • سیستم اطلاع رسانی ایمیلی حرفه ای

  سیستم اطلاع رسانی ایمیلی حرفه ای

 • بلاگ آموزشی (مقالات)

  بلاگ آموزشی (مقالات)

 • دیدگاه گذاری کاربران

  دیدگاه گذاری کاربران

 • ثبت موقعیت شرکت بر روی نقشه

  ثبت موقعیت شرکت بر روی نقشه

 • امکان عضویت

  امکان عضویت

 • پنل کاربری حرفه ای

  پنل کاربری حرفه ای

 • سیستم سئو ( بهینه سازی )

  سیستم سئو ( بهینه سازی )

 • سیستم افزایش سرعت و کشینگ

  سیستم افزایش سرعت و کشینگ

 • سیستم چت آنلاین با واتس آپ

  سیستم چت آنلاین با واتس آپ

 • سیستم بک آپ گیری هوشمند اتوماتیک

  سیستم بک آپ گیری هوشمند اتوماتیک

 • سیستم پرسش و پاسخ کاربران

  سیستم پرسش و پاسخ کاربران

 • سیستم ایمیل مارکتینگ

  سیستم ایمیل مارکتینگ

 • افزودن فونت سفارشی

  افزودن فونت سفارشی

 • سیستم فرم ساز حرفه ای

  سیستم فرم ساز حرفه ای

 • سیستم پاپ آپ حرفه ای

  سیستم پاپ آپ حرفه ای

 • ابزار کلمات کلیدی گوگل

  ابزار کلمات کلیدی گوگل

 • سیستم فشرده سازی تصاویر

  سیستم فشرده سازی تصاویر

 • ارسال مستقیم مطالب سایت به شبکه های اجتماعی

  ارسال مستقیم مطالب سایت به شبکه های اجتماعی

 • اتصال به گوگل کنسول

  اتصال به گوگل کنسول

 • اتصال به گوگل آنالیتیکس

  اتصال به گوگل آنالیتیکس

 • سیستم تبلیغات حرفه ای گوشه ای

  سیستم تبلیغات حرفه ای گوشه ای

 • ایجاد فرم های مختلف

  ایجاد فرم های مختلف

 • مگا منو اختصاصی

  مگا منو اختصاصی

 • فروشگاه آنلاین

  فروشگاه آنلاین

 • پشتیبانی از درگاه های پرداخت

  پشتیبانی از درگاه های پرداخت

 • روش های پرداخت آنلاین

  روش های پرداخت آنلاین

 • قابلیت تخفیف کالا

  قابلیت تخفیف کالا

 • جستجو حرفه ای محصولات

  جستجو حرفه ای محصولات

 • گالری تصاویر محصول

  گالری تصاویر محصول

 • دریافت سفارش درون وب سایت

  دریافت سفارش درون وب سایت

 • گروه بندی حرفه ای کالا

  گروه بندی حرفه ای کالا

 • مدیریت پیشرفته طراحی روش ارسال

  مدیریت پیشرفته طراحی روش ارسال

 • اتصال به سرویس های پیامکی

  اتصال به سرویس های پیامکی

 • اطلاع رسانی با SMS

  اطلاع رسانی با SMS

 • سیستم بازاریابی و همکاری در فروش

  سیستم بازاریابی و همکاری در فروش

 • واتر مارک تصاویر

  واتر مارک تصاویر

 • طراحی لوگو اختصاصی

  طراحی لوگو اختصاصی

 • طراحی بنر اختصاصی

  طراحی بنر اختصاصی

 • پنل پیامکی اختصاصی

  پنل پیامکی اختصاصی

 • پنل افزایش فالوور اینستاگرام

  پنل افزایش فالوور اینستاگرام

 • پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته آنلاین

  پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته آنلاین

 • زمان تحویل

  زمان تحویل

پکیج طراحی سایت شرکتی
۲,۵۹۹,۰۰۰ تومان
 • فضای میزبانی

  ۵۰۰۰ مگابایت

 • دیتا سنتر میزبانی وب

  ایران / اروپا

 • پهنای باند

  نامحدود

 • اکانت ایمیل

  نامحدود

 • دامنه

  ir پنج ساله رایگان / com یکساله رایگان

 • ظاهر وب سایت

  حرفه ای - دلخواه مشتری

 • قابلیت چند زبانه بودن

 • قابلیت توسعه و ارتقاء

 • گواهینامه SSL

 • واکنش گرا (responsive)

 • درج محتوای اولیه توسط تیم رویا وردپرس

 • صفحه ساز حرفه ای

 • فایروال امنیتی

 • صفحه تماس با ما

 • فرم تماس با ما

 • صفحه درباره ما

 • دسته بندی نامحدود

 • اسلایدر حرفه ای

 • اسلایدشو

 • نقشه سایت (SiteMap)

 • استفاده از بروزترین متد های سئو

 • نمایش شبکه های اجتماعی

 • بخش معرفی شرکت

 • بخش معرفی خدمات شرکت

 • بخش معرفی محصولات شرکت

 • بخش معرفی اعضای هیئت مدیره

 • بخش معرفی پرسنل شرکت

 • بخش معرفی همکاران

 • بخش استخدامی

 • گالری تصاویر شرکت

 • سیستم اطلاع رسانی ایمیلی حرفه ای

 • بلاگ آموزشی (مقالات)

 • دیدگاه گذاری کاربران

 • ثبت موقعیت شرکت بر روی نقشه

 • امکان عضویت

 • پنل کاربری حرفه ای

 • سیستم سئو ( بهینه سازی )

 • سیستم افزایش سرعت و کشینگ

 • سیستم چت آنلاین با واتس آپ

 • سیستم بک آپ گیری هوشمند اتوماتیک

 • سیستم پرسش و پاسخ کاربران

 • سیستم ایمیل مارکتینگ

 • افزودن فونت سفارشی

 • سیستم فرم ساز حرفه ای

 • سیستم پاپ آپ حرفه ای

 • ابزار کلمات کلیدی گوگل

 • سیستم فشرده سازی تصاویر

 • ارسال مستقیم مطالب سایت به شبکه های اجتماعی

 • اتصال به گوگل کنسول

 • اتصال به گوگل آنالیتیکس

 • سیستم تبلیغات حرفه ای گوشه ای

 • ایجاد فرم های مختلف

 • مگا منو اختصاصی

 • فروشگاه آنلاین

 • پشتیبانی از درگاه های پرداخت

 • روش های پرداخت آنلاین

 • قابلیت تخفیف کالا

 • جستجو حرفه ای محصولات

 • گالری تصاویر محصول

 • دریافت سفارش درون وب سایت

 • گروه بندی حرفه ای کالا

 • مدیریت پیشرفته طراحی روش ارسال

 • اتصال به سرویس های پیامکی

 • اطلاع رسانی با SMS

 • سیستم بازاریابی و همکاری در فروش

 • واتر مارک تصاویر

 • طراحی لوگو اختصاصی

 • طراحی بنر اختصاصی

 • پنل پیامکی اختصاصی

 • پنل افزایش فالوور اینستاگرام

 • پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته آنلاین

  یک سال پشتیبانی رایگان

 • زمان تحویل

  ۳ - ۴ روز کاری

 


پورتال مشتریان رویا وردپرس

دیدگاه‌ها (0)

*
*